Naujienos
Į Batakius kvietė kraštiečių šventė ir Šv. Onos atlaidai

Liepos 22–23 dienomis, kaip ir kasmet, Batakių kaimo bendruomenė „Aukaja“, Batakių kultūros centras, seniūnija ir Virginijaus Jokubausko individuali įmonė sukvietė į tradicinę kraštiečių šventę „Ona ir vėl kviečia grįžti į tėviškę“. Šventė tęsėsi dvi dienas: pirmąją dieną vyko įvairios sportinės varžybos, o antrąją – Šv. Onos atlaidai.

Plačiau >>
Maudyklų vandens tyrimų rezultatai

Informuojame, kad 2017 m. liepos 19 d. paimti Jūros upės ir Keramikos tvenkinio vandens mėginiai bei atlikti mikrobiologiniai tyrimai. Tirti Jūros upės ir Keramikos tvenkinio vandens mikrobiologinės taršos rodikliai neviršijo Lietuvos higienos normoje HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reglamentuotų vandens kokybės reikalavimų.

 

Plačiau >>
Pristatyta atviro jaunimo ir laisvalaikio centro interjero dizaino koncepcija

Š.m. liepos 21 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos vadovams, darbuotojams, jaunimo reikalų tarybos nariams bei jaunimo organizacijų atstovams pristatyta įmonės “Interjero pasaka” atstovių – Vaidos Jurgelevičės ir Indrės Žemaitytės parengta Tauragės atviro jaunimo ir laisvalaikio centro interjero dizaino koncepcija .Šiemet Vytauto g. 139 duris atversiantis centras bus jaunimo kūrybingumui ir veiklumui, turiningai popamokinei veiklai skatinti.

Plačiau >>
Sparčiai tvarkoma Skaudvilės miesto infrastruktūra

Pasikeitusia, vietiniams gyventojams ir svečiams patrauklesne, modernesne gyvenamąja aplinka jau gali pasidžiaugti ir Skaudvilės krašto gyventojai. Įgyvendinant projektą „Skaudvilės miesto infrastruktūros sutvarkymas“, atnaujinta apie 3,5 ha ploto apimanti viešoji poilsio ir laisvalaikio erdvė prie tvenkinio. Šioje erdvėje rengiamas krepšiniui, mini futbolui skirtos atviros aikštelės, vaikų žaidimų ir riedutininkų aikštelės, lauko treniruokliai, pėsčiųjų takai, automobilių stovėjimo aikštelė, įrengtas apšvietimas.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitės naujienos

2017 m. liepos 17 d.-21 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Tauragėje atidaryta šunų vedžiojimo ir dresiravimo aikštelė

Liepos 20 d. Tauragėje ati­da­ry­ta pir­mo­ji mū­sų mies­te šu­nų ve­džio­ji­mo ir dresavimo aikš­te­lė. Ke­tur­ko­jams ir jų šei­mi­nin­kams skir­ta aikš­te­lė įreng­ta Pamiškės gatvėje, prie Oko miško. Aikštelė bus prieinama visiems šunų mylėtojams, norintiems laisvalaikiu treniruoti savo augintinius.

Plačiau >>
Savivaldybėje pasveikinti aukščiausius valstybinių brandos egzaminų įvertinimus gavę moksleiviai

Savaitgalį 333 Tauragės rajono savivaldybės gimnazijų ir mokyklų abiturientams įteikti brandos atestatai. Liepos 17, 19 dienomis abiturientus, gavusius aukščiausius valstybinių brandos egzaminų įvertinimus, savivaldybėje pasveikino meras Sigitas Mičiulis, administracijos direktorius Modestas Petraitis, linkėdami sėkmės ir ištvermės siekiant užsibrėžtų tikslų.

Plačiau >>
Savivaldybėje lankosi Plungės savivaldybės atstovai

Šiandien, liepos 20 d., Tauragės  rajono savivaldybėje svečiuojasi Plungės rajono savivaldybės meras Audrius  Klišonis, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis ir Strateginio planavimo skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė. Svečiams pristatytas Tauragės kraštas,  savivaldybės vykdoma veikla, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Planuojama apsilankyti Tauragės industriniame parke.

Plačiau >>
Potvarkis dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo  20 straipsnio 2 dalies 1 punktu,sušaukiu 2017 m. liepos 26 d. 13.00 val. Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdį.

Plačiau >>
Skelbiami Tauragės miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimai

Liepos 26-27 d. Tauragės miesto seniūnijoje (V. Kudirkos g. 9) vyks gyventojų apklausos dėl seniūnaičių rinkimų. Komisija seniūnaičių rinkimams organizuoti, kurią sudarė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius, patikrino užsiregistravusių į kandidatus asmenų duomenis, jų atitiktį įstatymų reikalavimams. Kandidatais į Tauragės miesto Senamiesčio ir Aerodromo seniūnaitijas patvirtinti 2 asmenys į 2 seniūnaitijas.

Plačiau >>
Startuoja septintasis tarptautinis Tauragės muzikos festivalis

 

Jau rytoj, liepos 20 d., prasideda septintasis tarptautinis Tauragės muzikos festivalis! Festivalio organizatoriai, viešoji įstaiga „Liudo Mikalausko koncertai“ šiemet pristato margą puokštę renginių, kurie nepaliks abejingo nei vieno tauragiškio.

Plačiau >>
Įpusėjusią vasarą Tauragė pasitiko džiazo ritmu

Liepos 13-15 dienomis Tauragė gyveno džiazo ritmu – vyko jau trečiasis tarptautinis  džiazo festivalis ,,Džiazo dienos Tauragėje 2017“.Festivalyje muzikinėmis improvizacijomis tauragiškius ir miesto svečius džiugino Lietuvos džiazo grandai bei grupės iš užsienio, dar labiau šią muziką padėjo pajausti festivaliui skirta keturių Tauragės fotografų retrospektyvinė paroda, pokalbiai apie džiazą ir džiazo šokių pamokos.

Plačiau >>
Dėl būsto pritaikymo neįgaliems vaikams su sunkia negalia

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. liepos 5 d. įsakymu Nr. A1-363 yra patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2017 metais tvarkos aprašas.

Plačiau >>
Abiturientams įteikti brandos atestatai

Liepos 13–15 dienomis Tauragės rajono gimnazijų ir mokyklų abiturientams įteikti brandos atestatai.

Plačiau >>
Tauragėje vieši svečiai iš JAV lietuvių bendruomenės

Šiomis dienomis Tauragėje vieši JAV lietuvių bendruomenės krašto valdybos pirmininkė Sigita Šimkuvienė ir grupė 13-18-os metų jaunuolių-projekto LISS (Lietuvių išeivijos studentų stažuotės) programos dalyviai. Svečiai susitiko su Tauragės rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu, kasdien susipažįsta su mūsų kraštu, jo istorija, savanoriauja įvairiuose projektuose ir renginiuose, ugdo pilietiškumą.

Plačiau >>
Laisvos darbo vietos Tauragės rajone

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia atranką karjeros valstybės tarnautojo – Juridinio ir personalo skyriaus vyriausiojo specialisto (A lygis, 9 kategorija) ir  Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiojo specialisto ( A lygis, 9 kategorija) pareigoms užimti.

Plačiau >>
Tauragė kviečia padžiazuoti-liepos 13- 15 dienomis vyksta tradicinis 3-iasis muzikos festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“

Trečius metus Tauragėje skaičiuojantis džiazo muzikos festivalis vėl kviečia į renginius. Vakar, liepos 13-ąją, paroda, koncertu bei filmo premjera startavęs festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“ išgirsti klasikinių ir dar negirdėtų džiazo ritmų, kūrybiškoje aplinkoje sutikti kitokį save ir mėgautis unikalia patirtimi kviečia ir savaitgalį.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitės naujienos

2017 m. liepos 10 d.-14 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Vaikų laisvalaikio praleidimo erdvė atsinaujino – tausokime ir saugokime ją

 

Tauragės miesto 510-ojo gimtadienio proga tauragiškiams įteikta dovana įrengta 1000 kv. m. moderniausia ir saugiausia multifunkcinė vaikų, jaunimo ir senjorų laisvalaikio praleidimo aikštelė. Žaidimų aikštelė suskirstyta į tris zonas, skirtas vaikams, paaugliams ir senjorams.Liepos mėnesį vaikų žaidimų aikštelė papildyta aktyviam judėjimui skirtais ženklinimais – ,,klasė“, ,,žiedai“, ,,šuolis į tolį“.

Plačiau >>
Kviečiame į tarptautinio festivalio renginius

Džiazo ritmu Tauragė pasitinka įpusėjančią vasarą – šį ketvirtadienį, liepos 13 d., prasideda jau tradiciniu tapęs 3-iasis muzikos festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“, šiemet žadantis nustebinti festivalio svečius renginių ir koncertų įvairumu. Liepos 13-15 dienomis į miestą atvyksta aštuoni unikalūs džiazo muzikos kolektyvai.

Plačiau >>
Batakiuose atidaryta krikščioniška vaikų ir jaunimo stovykla

Š. m. liepos 11 dieną Batakiuose vyko Batakių krikščioniškos vaikų ir jaunimo stovyklos ,,Batakiai 2017“ atidarymas. Į Batakių evangelikų liuteronų parapijos organizuojamą stovyklą atvyko 118 (5–12 metų) vaikų, 31 savanoris vadovas.

Plačiau >>
Brandos atestatų įteikimo šventės Tauragės rajono ugdymo įstaigose 2017 m.

Tauragės rajono savivaldybės gimnazijose, vidurinėje mokykloje bei suaugusiųjų mokymo centre netrukus abiturientams bus įteikiami brandos atestatai.  Brandos atestatų įteikimo šventės vyks liepos 13- 15 dienomis.

Plačiau >>
Liepos 3- 7 d. Skaudvilės kultūros namuose buvo vykdoma Vaikų vasaros poilsio programa „Skaudvilės sodas: kurk, ieškok, svajok“

Tauragės kultūros centro Skaudvilės skyrius, bendradarbiaudamas su Skaudvilės biblioteka, muziejumi, gimnazija,  seniūnija ir bendruomenėmis, dar 2013 m. sukūrė specialią vaikų vasaros poilsio programą, kurią tęsė ir šiais metais. Programa buvo papildyta  naujais, vaikams aktualiais dalykais, tokiais, kaip savo krašto pažinimas ir etnokultūrinis lavinimas.

Plačiau >>
Darbuotojų poreikis Tauragės švietimo įstaigose 2017/2018 mokslo metams

 

2017/2018 mokslo metams Tauragės rajono švietimo  ir ugdymo įstaigose reikalingi įvairių specialybių mokytojai, treneriai, direktoriai ir kiti darbuotojai.

Plačiau >>
Tauragėje šią vasarą viešėjo jau trečioji vaikų delegacija iš Ukrainos

         

Liepos 3–8 dienomis Tauragės rajono savivaldybėje viešėjo 26 žmonių delegacija iš Ukrainos Ternopilio srities. Tarp jų 18 vaikų (9–15 m.) iš šeimų, kurios nukentėjo dėl Ukrainoje vykstančio karinio konflikto.

Plačiau >>
Socialinių būstų plėtra: savivaldybė perka butus

Tauragės rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama ES Regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Tauragės rajono savivaldybėje”, perka gyvenamąsias patalpas ir kviečia gyventojus teikti savo pasiūlymus.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės Tauragės miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafikas

Šių metų liepos 26- 27 d.bus renkami Tauragės miesto seniūnijos seniūnaičiai. Skelbiame rinkimų grafiką:

Plačiau >>
Tauragės savivaldybė stiprina bendradarbiavimą su Bytovo miestu Lenkijoje

Liepos 6-9 dienomis Tauragės rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero pavaduotojos Virginijos Eičienės, Bytovo savivaldybės mero  Ryshard Sylka kvietimu, dalyvavo Bytove (Lenkija) vykusioje miesto šventėje „Bytovo dienos 2017“, skirtoje 671-ajai miesto teisių suteikimo sukakčiai paminėti.

Plačiau >>
Tarptautinė eTwinning programa padės sutvirtinti ir aktyvinti partnerystę švietimo srityje

Kasdieninėje socialinėje aplinkoje bendradarbiaudami ir bendraudami auginame save ir augame su kitais. Kaip padaryti, kad bendravimas būtų susijęs su kūrybinėmis veiklomis ir jos būtų matomos visiems? Pagalbininkas – tarptautinė eTwinning programa, inicijuota Europos Komisijos, su savo virtualia erdve ir virtualių informacinių įrankių pasiūla. Švietimo organizacijų bendruomenės tada gali bendrauti tarpusavyje ne tik savo krašte, šalyje, bet ir plačiau.

Plačiau >>
„Džiazo dienos Tauragėje 2017“ - nuo išgrynintos tradicijos iki moderniojo džiazo

Tarptautinis festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“ skaičiuoja jau trečius metus ir žada daugiau nei dešimt gyvos muzikos koncertų ir neeilinių susitikimų. Festivalio renginiai vyks liepos 13-15 dienomis. Tradiciškai festivalio būstine tampa Tauragės pilis ir jos kultūrinės erdvės, priglausiančios pagrindinius vakaro koncertus. Daug žadančioje festivalio programoje muzikinėmis improvizacijomis tauragiškius ir miesto svečius džiugins Lietuvos džiazo grandai bei grupės iš užsienio. Tomis dienomis mieste skambės džiazas, o dar labiau šią muziką padės pajausti festivaliui skirta retrospektyvinė paroda, pokalbiai apie džiazą ir džiazo šokių pamokos.

Plačiau >>
Tauragėje paminėta Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena

Liepos 6-ąją, jau devintą kartą minėdami Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, Tauragės krašto žmonės kartu su lietuviais visame pasaulyje giedojo ,,Tautišką giesmę“.

Plačiau >>
Paskelbti 2017 metų brandos egzaminų rezultatai

Liepos 4 dieną paskelbti visų mokyklinių brandos egzaminų (lietuvių k. ir literatūros, muzikologijos, menų, technologijų)  bei šešių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. 
Mokyklinį lietuvių k. ir literatūros brandos egzaminą laikė 240 rajono kandidatų, neišlaikė – 24, t. y. 11,43 proc. nuo laikiusiųjų skaičiaus. Respublikoje neišlaikymo procentas  – 8,11.

Plačiau >>
Džiugina Tauragės miesto šventės „Tauro ragas 2017“ vertinimo rezultatai

Nutilus Tauragės miesto šventės šurmuliui, Kauno kolegijos  Tauragės skyrius atliko tyrimą „Tauragės miesto šventės  „Tauro ragas 2017“ vertinimas dalyvių požiūriu“. Tyrimo metu apklausta 412  įvairaus amžiaus Tauragės rajono gyventojų. Daugumos nuomone, miesto šventė buvo graži, įdomi ir originali.

Plačiau >>
Tauragės miesto seniūnijos 2017 m. liepos mėn. numatomų vykdyti gatvių ir kitų viešųjų erdvių tvarkymo planas

Tauragės miesto gatvių valymo darbų vykdymo planas 2017 m. liepos mėnesiui:

Plačiau >>
Informacija apie planuojamus naujų kitos paskirties valstybinės žemės sklypų pardavimo aukcionus Tauragės ir Skaudvilės miestuose

Atviro aukciono būdu parduodami kitos paskirties valstybinės žemės sklypai Tauragės ir Skaudvilės miestuose. Aukcionai vyks 2017 m. rugpjūčio 29 d.

Plačiau >>
Krašto apsaugos savanorių pajėgų sporto žaidynėse geriausiai sekėsi Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariams

Liepos 1-2 d. „Taurų parke“ vyko XXVII Krašto apsaugos savanorių pajėgų sporto žaidynės. Dėl sportiškiausios Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) rinktinės vardo kariai grūmėsi karinės penkiakovės, svarsčių kilnojimo, krepšinio, savanorių galiūnų, karinio biatlono, granatų mėtymo, kovinio šaudymo, virvės traukimo, jėgos ir ištvermės, taip pat anksčiau vykusiose „Žvalgo tako“, geriausio pėstininkų skyriaus ir kompiuterinių žaidimų rungtyse.

Plačiau >>
Diplomai įteikti Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventams

Š. m. birželio 30 d. Tauragės Kultūros rūmuose Kauno kolegijos profesinio bakalauro diplomai įteikti Kauno kolegijos Tauragės skyriaus dvyliktosios laidos absolventams. Kolegiją šiemet užbaigė 41 studentas. Profesinio bakalauro diplomai įteikti įstaigų ir įmonių administravimo nuolatinių bei ištęstinių studijų studentams.

Plačiau >>
Maudyklų vandens tyrimų rezultatai

Informuojame, kad 2017 m. birželio 21 d. paimti Jūros upės ir Keramikos tvenkinio vandens mėginiai bei atlikti mikrobiologiniai tyrimai. Tirti Jūros upės ir Keramikos tvenkinio vandens mikrobiologinės taršos rodikliai neviršijo Lietuvos higienos normoje HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reglamentuotų vandens kokybės reikalavimų.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitės naujienos

2017 m. birželio 26 d.-30 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
IN MEMORIA

IN MEMORIA
ALBINAS BAZILIUS
(1950-2017)

2017 m. birželio 28 dieną į Amžinybę išėjo ilgametis Tauragės rajono apylinkės teismo teisėjas, buvęs teismo pirmininkas Albinas Bazilius.

Plačiau >>
Paskirstytos bendruomenių rėmimo programos lėšos

Tauragės rajono savivaldybės komisija, vadovaujama mero pavaduotojos Virginijos Eičienės, paskirstė rajono biudžeto lėšas Tauragės kaimo bendruomenėms. Daugiausia lėšų įvairių programų bei projektų įgyvendinimui  skirta Pilaitės bendruomenės centrui, Batakių kaimo bendruomenei „Aukaja“, Kęsčių kaimo bendruomenei „Elbenta".

Plačiau >>
Apsauga nuo vagysčių – prevencinis daiktų žymėjimas

2017 m. liepos 4 d. nuo 11 val. iki 14 val. bus vykdomas daiktų žymėjimas Tauragės m. Laisvės aikštėje (prie fontano). Daiktų žymėjimas yra viena iš prevencijos priemonių nuo vagysčių. Vagys vengia žymėtų daiktų. Be to, suradus pavogtą žymėtą daiktą yra kur kas paprasčiau jį atpažinti ir grąžinti teisėtam jo savininkui.

Plačiau >>
Aptarti Tauragės rajono savivaldybės administracijos seniūnijoms aktualūs klausimai

 

2017 m. birželio 27 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos mažojoje salėje vyko Tauragės rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnų ir seniūnaičių susitikimas su Tauragės rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Vytautu Navicku. Susitikime taip pat dalyvavo Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Danutė Naujokienė ir vyriausioji specialistė Karolina Stirbienė. Susirinkimo metu aptarti Tauragės rajono seniūnijoms aktualūs klausimai, tartasi, kaip spręsti įvairias problemas, su kuriomis susiduriama rajone.

Plačiau >>
Paskirstytos kultūros renginių rėmimo programos lėšos

Tauragės rajono savivaldybės kultūros renginių rėmimo programos konkurso projektų atrankos komisija paskirstė Kultūros renginių rėmimo programai skirtas lėšas (16 000 Eur.) 2017 m. II pusmečiui.

Plačiau >>
Nuo rugsėjo Mažonų kaime duris atvers naujai įsteigta ikimokyklinio ugdymo grupė

Tauragės rajono savivaldybės taryba 2017 m. birželio 19 d. vykusio posėdžio metu atsižvelgdama į Pagramančio pagrindinės mokyklos bendruomenės prašymą, priėmė sprendimą Mažonų kaime įsteigti ikimokyklinio ugdymo grupę.

Plačiau >>
Rajono savivaldybėje surengtas Tauragės regiono plėtros tarybos posėdis

Š.m. birželio 26 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos mažojoje posėdžių salėje vykusiame Tauragės regiono plėtros tarybos posėdyje dalyvavo visi Tauragės regiono plėtros tarybos nariai bei svečias iš Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos – viceministras Giedrius Surplys. Posėdžio metu pristatytos regiono integruotos teritorijų vystymo programos ir plėtros plano įgyvendinimo ataskaitos už 2016, kalbėta apie regioninę specializaciją, vietinio susisiekimo viešojo transporto priemonių parko atnaujinimą, mokyklų tinklo efektyvumo didinimą, aptarti kiti klausimai.

Plačiau >>
Koncertu ir iškilmingomis pamaldomis Tauragėje paminėta Reformacijos 500 metų sukaktis

Tauragei šiemet – 510 m., reformacijai – 500 m., Tauragės liuteronų parapijai – 450 metų. Minint šias iškilias datas, birželio 23– 24 dienomis Tauragės M. Mažvydo liuteronų bažnyčioje vyko koncertas ir šventinės pamaldos, į kurias pakviesti  ne tik liuteronų parapijos nariai, bet ir visi miestelėnai.

Plačiau >>
Tauragiškiai svetingai sutinka vaikus iš Ukrainos – šį kartą vaikų grupę iš Lutsko srities

Tauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio kvietimu,  2017 m. birželio 26- liepos 1 dienomis mūsų mieste viešės dar viena vaikų grupė iš Ukrainos.

Plačiau >>
Tauragėje-įspūdingas svečių iš Japonijos koncertas

2017 m. birželio 24 dieną Tauragės kultūros rūmuose surengtas Japonijos Schizuoka universiteto senjorų klubo vyrų choro ir Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestro bei solistų koncertas. Tauragiškius bei visus dalyvius pasveikino Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo ekscelencija Toyohei Shigeeda, už išskirtinį svečių dėmesį mūsų kraštui padėkojo Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija