Renginiai
Rugpjūtis
    2017     
M A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Aktuali informacija
Patvirtinta Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo Tauragės rajono savivaldybėje tvarka
Tauragės rajono savivaldybės taryba patvirtino Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo Tauragės rajono savivaldybėje tvarkos aprašą (toliau - Aprašas), kuriuo vadovaujantis bus įgyvendinama  nauja 2017-2019 metų priemonė „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.
Apraše numatyta, kad prioritetines kryptis, pagal kurias galės būti teikiamos paraiškos ir įgyvendinami projektai, per 30 kalendorinių dienų turės nustatyti  išplėstinės seniūnaičių sueigos.  Po to seniūnaičių sueigos per 2 darbo dienas po įvykusios išplėstinės seniūnaičių sueigos  protokolinį sprendimą turės pateikti Tauragės rajono savivaldybės administracijai (toliau – Administracija). Paraiškos turės būti pateiktos Administracijai iki nurodytos paskelbtame kvietime teikti paraiškas dienos.
Pasibaigus paraiškų priėmimo terminui, už priemonės įgyvendinimą atsakingi Administracijos specialistai įvertins paraiškų  administracinę atitiktį ir perduos paraiškas vertinti išplėstinei seniūnaičių sueigai. Protokolinis sprendimas dėl atrinktų paraiškų Administracijai turi būti pateikiamas  ne vėliau kaip per 5 darbo dienas po įvykusios seniūnaičių sueigos. Administracija su organizacijomis, kurių paraiškos bus atrinktos, sudarys sutartis.
Primename, kad išplėstinės seniūnaičių sueigos sudaromos iš seniūnijos seniūnaičių ir seniūnijos teritorijoje veikiančių bendruomeninių organizacijų atstovų. Viena bendruomeninė organizacija gali deleguoti vieną atstovą (Tauragės rajono savivaldybės seniūnaičių sueigos nuostatai). Išplėstinėse sueigose  patariamojo balso teise gali dalyvauti tos seniūnijos teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių atstovai.
Priemonei įgyvendinti – socialinei, vaikų ir jaunimo užimtumo, kultūrinei ir švietėjiškai, sporto ir sveikatingumo, bendruomeninei ir kitai veiklai – socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu Tauragės rajono savivaldybei iš valstybės biudžeto skirta 33 687,00 eurų.
Atgal   Spausdinimo versija  

Facebook

Twitter


 
Tauragės rajono meras
SIGITAS MIČIULIS

 

MIESTAI PARTNERIAI