Tauragės rajono savivaldybė - straipsniai :Fotografijų parodos „Pamatyti ir būti matomais“ atidarymas
Renginiai
Rugsėjis
    2017     
M A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Renginiai
Tauragės bėgimas Lietuvos karių dienai paminėti
2017-11-12 11:00 
Vieta:  Taurų nuotykių parke
Teatralizuotas humoristinis šou
2017-11-06 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmuose
Žilvino Žvagulio koncertas
2017-10-18 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmuose
Komedija „Kaip atsikratyti draugo?“
2017-10-17 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmuose
Nauji herojų nuotykiai
2017-10-14 15:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmuose
Naujienos
Fotografijų parodos „Pamatyti ir būti matomais“ atidarymas

Paskutinį vasaros penktadienį, rugpjūčio 25-ąją, vyko nuostabiai šiltas ir jaukus renginys – fotografijų parodos „Pamatyti ir būti matomais“ atidarymas. Paroda yra tik nedidelė dalis projekto „Vienodos GALIMYBĖS visiems“, kuriuo siekiama keisti neįgalaus žmogaus įvaizdį visuomenėje, atskleisti neįgaliųjų poreikius ir galimybes dalyvauti viešame gyvenime bei sprendimų priėmime.

Parodoje eksponuojamos Sofijos Eitutytės ir Austėjos Gendroliūtės nuotraukos iš trijų Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro organizuotų renginių: edukacinio užsiėmimo „Duonos kepimas“, bendrystę skatinančio užsiėmimo „Mandalos piešimas“ ir kūrybinių dirbtuvių „Aromaterapinių produktų gamyba“. Parodą galima aplankyti iki spalio vidurio, Tauragės kultūros centre, konferencijų salėje.

 „Džiaugiuosi, kad prie mūsų vykdomo projekto prisidėjo ir Tauragės rajono savivaldybės administracija, Tauragės kultūros centras, Tauragės profesinio rengimo centras, Tauragės moksleivių kūrybos centras, UAB „Tauragės kurjeris“ ir Tauragės Jūrų skautai. Jie ne tik rėmė visus organizuojamus renginius savanoriškose veiklose, bet ir mielai dalyvavo centro organizuojamose veiklose ir parodos atidaryme“, - projekto partneriams dėkojo Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro direktorė Nijolė Meilutienė.  

Parodos atidaryme dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai, Seimo narė Aušrinė Norkienė, Neįgaliųjų bendruomenė ir jos pirmininkas Kęstutis Petkus, o renginio svečius linksmino neįgaliųjų ansamblis „Svaja“.

„Šiuo renginiu siekta parodyti, kad neįgalieji yra tokie patys žmonės kaip ir mes visi, jie gyvena tarp mūsų, tačiau dažnai jaučiasi atskirti, todėl kviečiame pažinti kiekvieną jų iš jautrių ir emocijų kupinų nuotraukų“, - pasakoja parodos iniciatorė ir projekto koordinatorė  Rita Grigalienė.

Pasak, Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro direktorės Nijolės Meilutienės, gausus dalyvavimas projekto renginiuose ir parodos lankytojų skaičius rodo, kad visuomenei tokių projektų reikia, jie turi išliekamąją vertę, skatina valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą ir žmonių bendrystę.

Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro vykdomas projektas finansuojamas iš Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, pagal programos „Socialinės apsaugos ir darbo politikos įgyvendinimo administravimas“ priemonę „Įgyvendinti Valstybinę moterų ir vyrų lygių galimybių programos priemones“, ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos.

Projekto organizatorius Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras

Atgal   Spausdinimo versija  

Facebook

Twitter


 
Tauragės rajono meras
SIGITAS MIČIULIS

 

MIESTAI PARTNERIAI