Renginiai
Liepa
    2017     
M A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
| Darbuotojų informacija

Taryba Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Respublikos g. 2
Pareigos Vardas, pavardė Kabineto nr. Telefonai
Meras Sigitas Mičiulis
meras@taurage.lt, sigitas.miciulis@taurage.lt
201
8 687 18 795
476
Mero pavaduotoja Virginija Eičienė
virginija.eiciene@taurage.lt
203
8 685 34 668
8 446 62 812
412
Tarybos narė Rima Bandzinaitė-Latožienė
rima.latoziene@taurage.lt
8 609 75999
Tarybos narys Tomas Arvasevičius
tomas.arvasevicius@gmail.com
8 604 78 887
Tarybos narys Arūnas Beišys
arunas.beisys@taurage.lt, sodu22@gmail.com
8 698 03320
8 446 58 737
Tarybos narys Vidas Bičkus
vidasbic@gmail.com, vidas.bickus@taurage.lt
8 650 81819
Tarybos narė Efrema Bitinienė
efrema.bitiniene@taurage.lt
8 636 54 282
Tarybos narė Rita Grigalienė
rita.grigaliene@taurage.lt
8 656 50 826
Tarybos narys Linas Janušonis
linas.janusonis@taurage.lt
8 655 31587
Tarybos narys Juozas Kniukšta
juozas.kniuksta@taurage.lt
8 685 53 533
Tarybos narys Viktoras Kovšovas
viktoras.kovsovas@taurage.lt
8 616 38 836
Tarybos narys Stasys Lapė
stasys.lape@taurage.lt, direktorius@prc.taurage.lm.lt
8 687 26 281
8 446 61 055
Tarybos narys Vilmantas Liorančas
vilmantas.liorancas@taurage.lt
8 699 04 222
Tarybos narys Eugenijus Margis
eugenijus.margis@taurage.lt
8 610 22 682
Tarybos narys Algirdas Mosėjus
algirdas.mosejus@taurage.lt
8 655 59 039
Tarybos narys Darius Bredelis
dariusb@prc.taurage.lm.lt
8 676 95752
Tarybos narys Kęstutis Petkus
kestutis.petkus@taurage.lt
8 686 63 643
Tarybos narys Pranas Petrošius
pranas.petrosius@taurage.lt
8 616 45 050
Tarybos narys Robertas Piečia
r.piecia@taurage.lt, robertas.piecia@taurage.lt
8 655 28888
Tarybos narė Regina Rimkienė
regrimk@gmail.com, regina.rimkiene@taurage.lt
8 698 31293
Tarybos narė Iveta Skurvydienė
iveta.skurvydiene@taurage.lt, ivetasku@gmail.com
8 699 39 903
Tarybos narys Antanas Stankus
antanas.stankus@taurage.lt, a.stankus@svytis.lt
8 699 61 116
8 446 62 777
Tarybos narys Darius Stankus
d.stankus@svytis.lt, darius.stankus@taurage.lt
8 685 74265
Tarybos narys Linas Stankus
linas@tip.lt, linas.stankus@taurage.lt
8 685 74244
Tarybos narys Silverijus Statkus
silverijus.statkus@taurage.lt
8 699 43 353
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Paskutinis atnaujinimas: 2017-07-20 15:08:44

 
Tauragės rajono meras
SIGITAS MIČIULIS

 

MIESTAI PARTNERIAI