English
Spausdinti
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Respublikos g. 2, LT-72255 Tauragė
Tel.: (8 446) 62 810, 55 344
Faks. (8 446) 70 801
El. paštas savivalda@taurage.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188737457


Renginių kalendorius
M A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27280102030405
Vasaris
    2017     



 

Lankytojų statistika:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Gyventojams Verslininkams Turistams
| Taryba

 

TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARIŲ SĄRAŠAS

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Tel. El. paštas

Atstovaujama partija


1.


Mičiulis Sigitas - Meras

8 446 62 811
8 656 88 898
meras@taurage.lt
sigitas.miciulis@taurage.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

2.

 

Virginija Eičienė -
Mero pavaduotoja

 

8 446 62 812
8 685 34 668
virginija.eiciene@taurage.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

3.

Arvasevičius Tomas

8 604 78887

tomas.arvasevicius@gmail.com

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

4.

Bandzinaitė-Latožienė Rima

8 609 75999

rima.latoziene@taurage.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis


5.


Beišys Arūnas

8 698 03 320

sodu22@gmail.com     

arunas.beisys@taurage.lt     

Lietuvos socialdemokratų partija

6.

Bičkus Vidas

8 650 81 819

vidas.bickus@taurage.lt
 
vidasbic@gmail.com 

Lietuvos socialdemokratų partija


7.


Bitinienė Efrema

8 636 54 282

efrema.bitiniene@gmail.com

efrema.bitiniene@taurage.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

8.

Bredelis Darius

8 676 95752

dariusb@prc.taurage.lm.lt

darius.bredelis@taurage.lt

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

9.

Grigalienė Rita

8 656 50 826

rita.grigaliene@gmail.com

rita.grigaliene@taurage.lt

Lietuvos socialdemokratų partija


10.


Janušonis Linas

8 655 31587

janusonis.linas@gmail.com

linas.janusonis@taurage.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

11.

Kniukšta Juozas

8 685 53 533

info@alantas.lt

juozas.kniuksta@taurage.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

12.

Kovšovas Viktoras

8 616 38 836

viktoras.kovsovas@taurage.lt

Lietuvos socialdemokratų partija


13.


Lapė Stasys

8 687 26 281

direktorius@prc.taurage.lm.lt

stasys.lape@taurage.lt

Lietuvos socialdemokratų partija


14.


Liorančas Vilmantas

8 699 04 222

vilmantas@tvk.lt   

vilmantas.liorancas@taurage.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis


15.


Margis Eugenijus

8 610 22 682

eugenijusmargis@gmail.com

eugenijus.margis@taurage.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

16.

Mosėjus Algirdas

8 655 59 039

algirdas.mosejus@taurage.lt

Lietuvos socialdemokratų partija


17.


Petkus Kęstutis

8 686 63 643

kestispetkus@gmail.com

kestutis.petkus@taurage.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

18.

Petrošius Pranas

8 616 45 050

pranas.petrosius@taurage.lt

Lietuvos socialdemokratų partija


19.


Piečia Robertas

8 655 28 888

uredas@taumu.lt

robertas.piecia@taurage.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

20.

Rimkienė Regina

8 698 31 293

regrimk@gmail.com

regina.rimkiene@taurage.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

21.

Skurvydienė Iveta

8 699 39 903

skurvydiene.i@gmail.com

iveta.skurvydiene@taurage.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

22.

Stankus Antanas

8 699 61 116

a.stankus@svytis.lt

antanas.stankus@taurage.lt

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

23.

Stankus Darius

8 685 74 265

darius.stankus@taurage.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis


24.


Stankus Linas

8 685 74 244

linas.stankus@taurage.lt

linas.stankus@taurage.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis


25.


Statkus Silverijus

8 699 43 353

silverijus3@gmail.com

silverijus.statkus@taurage.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

 

Virginija Eičienė

Mero pavaduotoja

 8 446 62 812

8 685 34 668

virginija.eiciene@taurage.lt

 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

Paskutinį kartą informacija atnaujinta:

2017-01-11 15:03:03

 

Meras
 
 
Tauragės rajono meras
Sigitas Mičiulis

|

Mano paskyra


 


 
 
 
 
  
 
  
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 

 

© Visos teisės saugomos. El. p. inform@taurage.lt.

Kopijuoti ir platinti www.taurage.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Svetainę sukūrė  Idamas. Panaudotas SmartWeb

Į puslapio viršų (Left Alt+Z+Enter)