Renginiai
Liepa
    2017     
M A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Naujienos
Tauragė kviečia padžiazuoti-liepos 13- 15 dienomis vyksta tradicinis 3-iasis muzikos festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“

Trečius metus Tauragėje skaičiuojantis džiazo muzikos festivalis vėl kviečia į renginius. Vakar, liepos 13-ąją, paroda, koncertu bei filmo premjera startavęs festivalis „Džiazo dienos Tauragėje 2017“ išgirsti klasikinių ir dar negirdėtų džiazo ritmų, kūrybiškoje aplinkoje sutikti kitokį save ir mėgautis unikalia patirtimi kviečia ir savaitgalį.

Šiais metais vykstantis festivalis orientuotas tiek į džiazo gurmanų, tiek džiazo mėgėjų muzikinius poreikius. Skirtingose erdvėse klausytojų vertinimui pateikiama eilė koncertų ir kitų pramoginių renginių.

Praeivių dėmesiui – festivalio galerija

Liepos 13-ąją džiazo muzika klausytoją džiugino ne tik garsu, bet ir tą akimirką žiūrovų akivaizdoje vykstančiu performansu. Festivalio metu pristatyta fotografijų paroda, apžvelgianti jau įvykusių festivalių akimirkas.  Šiemet parodai parinktas netradicinis formatas – foto akimirkos eksponuojamos po atviru dangumi, Pilies aikštėje.

Festivalio atidarymo koncertas skambėjo sakralioje aplinkoje

Džiazo festivalio atidarymo koncertas surengtas sakralioje aplinkoje – Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčioje. Džiazo klasikos koncertą tauragiškiams dovanojo Petras Vyšniauskas ir jo šeima. Pasaulį apkeliavę ir savo koncertais džiuginę JAV, Australijos, Brazilijos, Japonijos, Europos ir Lietuvos miestų klausytojus, šiemet talentingieji “Vyšnių trio” atlikėjai užsuko ir į Tauragę.

Unikalus šeimyninis tandemas padėjo atitrūkti nuo kasdienių aktualijų ir kvietė pasiklausyti pasaulyje laiko patikrintos 1930-1940 metų klasikos. Profesionalų komanda, kurioje drauge sugyvena patirtis ir jaunatviškas veržlumas, suteikė daug teigiamų emocijų.

 Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, Plungės miesto garbės pilietis, JAV džiazo kritikų pripažinimą pelnęs saksofono virtuozas Petras Vyšniauskas yra pirmasis Lietuvos džiazo artistas 2002 metais apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija. Koncerto metu jam kompaniją palaikė Dominykas Vyšniauskas (flugelhornas, trimitas, trombonas), unikaliu balso lengvumu žavėjo talentingoji vokalistė Marija Vyšniauskaitė, į Tauragės džiazo festivalį specialiai atvykstanti iš Škotijos, kur šiuo metu studijuoja. Komandai gitara akomponavo Vladimiras Kaplanas.

Liepos 13-ąją Tauragės pilyje karaliavo kinas. Jaunimo organizacija Tauragės apskritasis stalas (TAS) Pilies kiemelyje pristatė kino filmo „Emilija iš laisvės alėjos“ premjerą.

Festivalis tęsiasi ir liepos 14- 15 dienomis. Džiazo gurmanų ir mėgėjų laukia muzikinis pokalbis knygyne „Vaga“, muzikiniai projektai Pilies kiemelyje, vakaras restorane „Banga“ ir šokiai pilies aikštėje.

Festivalio programą ir daugiau informacijos apie renginius rasite čia: http://www.tauragejazz.lt/ arba socialiniame tinklapyje https://www.facebook.com/tauragejazz/

Video anonsas internete: https://www.youtube.com/watch?v=Bj1rVpntdJw

Atgal   Spausdinimo versija  

Facebook

Twitter


 
Tauragės rajono meras
SIGITAS MIČIULIS

 

MIESTAI PARTNERIAI