Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kultūros muitinė: Dailės mėnuo Skaudvilėje

21 vasario @ 12:00 - 18:00

Kviečiame į antrą „Kultūros muitinės“ renginį, nepamirškite pasiimti „pasus“! Šįsyk kultūrinės kelionės tikslas – Skaudvilėje veikianti Alfonso Čepausko dailės galerija.
Vasario 21 d. čia lankysis SALŲ DVARO (Rokiškio rajonas) direktorė, tautodailininkė Birutė Dapkienė, kuri papasakos apie ilgus metus gyvuojantį Salų dvarą, garsėjantį ypač saldžiomis edukacijomis.
Tad nuo 12 val. iki 15 val. visi norintys jau dabar gali registruotis ir dalyvauti „Tapybos šokoladu“ edukacijoje, kurios metu lankytojai turės galimybę nupiešti sau piešinį ir jį suvalgyti. Tikrai taip! 𝐵𝑢̄𝑡𝑖𝑛𝑎 𝑖𝑠̌𝑎𝑛𝑘𝑠𝑡𝑖𝑛𝑒̇ 𝑟𝑒𝑔𝑖𝑠𝑡𝑟𝑎𝑐𝑖𝑗𝑎 𝑖̨ 𝑒𝑑𝑢𝑘𝑎𝑐𝑖𝑗𝑎̨ 𝑡𝑒𝑙. 𝑁𝑟. 8 609 10 389 𝑎𝑟𝑏𝑎 𝑙𝑖𝑛𝑎.𝑚𝑎𝑐𝑖𝑢𝑙𝑒@𝑡𝑎𝑢𝑟𝑎𝑔𝑒𝑠𝑚𝑢𝑧𝑖𝑒𝑗𝑢𝑠.𝑙𝑡
17 val. atidarysime tautodailininkės Birutės Dapkienės tapybos darbų parodą „Laisva kaip vėjas“, o po jos pakviesime į Salų dvaro nemokamą „Karvutės“ saldainių degustaciją.
𝐴𝑝𝑖𝑒 𝑎𝑢𝑡𝑜𝑟𝑒̨:
Birutė Dapkienė – tautodailininkė, tapytoja, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Rokiškio bendrijos skyriaus pirmininkė. Energinga moteris užsiima daugybe veiklų: tapo, rengia savo darbų parodas, veda edukacinius užsiėmimus, įkūrė „Pomėgių studiją“ tapyti norintiems bendraminčiams, yra didžiulio ūkio, zoologijos sodo, su jame besiganančiais egzotiniais gyvūnais savininkė. Birutės tapybos darbuose dominuoja gyvūnai, gamta, architektūra.
Šis renginys yra projekto „Kultūros muitinė“ dalis, finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Tauragės rajono savivaldybės.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Informacija

Data:
21 vasario
Laikas:
12:00 - 18:00

Organizatorius

A. Čepausko dailės galerija
Phone
860910389
El.paštas

Vieta

A. Čepausko dailės galerija
Mokyklos skg. 4
Skaudvilė,73423Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone
8609 10 389
Scroll to Top