Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Meninė akcija „Džiaugsmo upė“ | KVADRATU

31 gegužės @ 12:00 - 13:00

Festivalis KVADRATU‘24: kartų polilogas
Bažnyčių gatve riedės 2500 juodų kamuolių.
Tarsi pajusdami laisvę, tačiau tik veikiami gravitacijos jėgos įsiterps į peizažą, kurdami naują, fragmentišką kraštovaizdį, palydimą daugiaplanių prasmių asociacijų.
Meninė akcija kuriama apmąstant laisvės ir realumo santykį, o jos atlikime gimsta platūs šiandienos kontekstų ir aplinkybių įvaizdžiai, kurių kiekvienas yra teisingas. Galbūt laisvė – tik miražas. Oazė, kurią norime pasiekti, kad taptume geresniais. Tai santykinis dydis, nusakantis atstumą iki tikslo, kuris didėja tolygiai su įdedamų jį pasiekti pastangų kiekiu.
Idėjos autorius: Paulius Markevičius.
Atlikėjai: Julija Šatkauskaitė, Laurynas Jurgelis, Viktoras Fedorenko, Marija Petravičiūtė, Vygandas Vadeiša.
Prodiuseris: Be kompanijos
Nuotraukų autorius: Martynas Norvaišas
VIETA: Bažnyčių gatvė
LAIKAS: 05 31 / 12.00–13.00
Apie festivalį:
Konfliktai nepalieka žmogaus, nors jie turėtų būti išaugami kaip vaikystėje nešioti batai. Europos konfliktų fone, vienu metu kalbant skirtingoms kartoms, užuot akcentavus skirtumus, ieškome kas mus vienytų. Todėl 2024-ų metų festivalyje „Kvadratu“ kviesime į kartų polilogą.
Kartų poliloge analizuosime sąveiką ir iš to kylančius konfliktus, kurie neišvengiami tarp skirtingose socialinėse tikrovėse užaugusių kartų. O gal konflikto nėra, tik mes to nežinome? Juk kiekviena karta turi teisė į pasaulio laiką, išteklius, į savo jaunystę. Kad ir kaip bebūtų, svarbu patirties perdavimas.
Gegužės 18–spalio 31 d. šiemet vyksiantis KVADRATU yra meno festivalis, rengiamas nuo 2018-ųjų ir apjungiantis profesionalaus meno žanrus: medijų meną, instaliaciją, skulptūrą, performansą, šiuolaikinį šokį bei tapybą ir visai vasarai paverčiantis Tauragės miesto erdves meno galerija po atviru dangumi.
Festivalį KVADRATU organizuoja Tauragės krašto muziejus „Santaka“. Visi festivalio renginiai yra NEMOKAMI.
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.
Daugiau informacijos: [email protected] arba 8 676 87 756

Informacija

Data:
31 gegužės
Laikas:
12:00 - 13:00

Organizatorius

Tauragės krašto muziejus SANTAKA
Phone
+370 676 87 756
El.paštas
info@tauragesmuziejus.lt
Peržiūrėti Organizatorius svetainę

Vieta

Bažnyčių g. Tauragė
Bažnyčių g.
Tauragė,Lietuva
+ Google žemėlapis
Scroll to Top