Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Situacijų komedija „VYRAI PAGAL SKELBIMĄ” (DOMINO teatras)

5 kovo @ 18:00 - 20:00

Kovo 5 d. 18 val. Tauragės kultūros rūmuose situacijų komedija”VYRAI PAGAL SKELBIMĄ”  (DOMINO teatras), režisierius Dainius Kazlauskas

Ar esate kada nors perskaitę ar įkėlę bent vieną skelbimą siūlant įvairiausias paslaugas? Atsakymą jau žinome, nes ne išimtis ir keturios, kartu gyvenančios damos. Jos kaip susitarusios įkelia skelbimą tuo pačiu adresu, tačiau su visiškai skirtingo pobūdžio pasiūlymais.

Buvusi kabareto žvaigždė, nusprendžia išnuomoti savo butą, kuriame gyvena meilės išsiilgusi tarnaitė, sumaniusi susirasti vyrą ir dar dvi moterys. Viena jų – pianino mokytoja, trokštanti susirasti mokinių, ir atidaryti savo studiją, kurioje galėtų groti niekieno netrukdoma. Kita – dailininkė pasiryžusi atrasti tobulą, raumeningą modelį, kuris padėtų laimėti konkursą. Visos jos svajoja apie savo šviesią ateitį, todėl nekantraudamos laukia tinkamų kandidatų.

Neilgai trukus, vienas po kito pradeda eiti vyrai pagal skelbimą ir jų nuostabai, pravėrus duris, juos pasitinka ne ta moteris. Netikėta situacija, dėmesį sukaustantis chaosas ir netikėtai užgimstantys jausmai visus vyrus palieka… be drabužių.

Vaidina:

Žaklina – Justina Nemanytė, Akvilė Vitkūnaitė
Mari – Renata KutinaitėEdita Užaitė
Žanina – Paulė Giniotaitė
Žoržeta – Larisa Kalpokaitė, Dalia Brenciūtė
Spartakas – Šarūnas Datenis, Tomas Žaibus
Bertranas – Eimutis Kvoščiauskas, Tomas Rinkūnas
Bernaras – Paulius Valaskevičius
Žanas – Arnas Ašmonas, Deividas Breivė

Bilietai: www.kakava.lt

Informacija

Data:
5 kovo
Laikas:
18:00 - 20:00

Vieta

Tauragės kultūros centras
Dariaus ir Girėno g. 3
Tauragė,LT-72212Lietuva
+ Google žemėlapis
Peržiūrėti Vieta svetainę
Scroll to Top