Dviračių saugyklos Tauragėje

Informacija apie dviračių saugyklas Tauragėje

Tauragės rajono gyventojai jau turi galimybę nemokamai naudotis nauja Tauragės rajono savivaldybės teikiama dviračių saugyklų paslauga.

Tauragės daugiabučių namų rajonuose iš viso įrengtos 75 dviračių saugyklos. Siekiant užtikrinti kuo didesnį jūsų dviračių saugumą, saugyklose įrengta ne tik automatinė atrakinimo sistema, atpažįstanti jūsų telefono numerį, bet ir vaizdo stebėjimo kamera, o prie dviračių stovų ne tik galėsite tvarkingai palikti savo dviratį, bet ir jį prirakinti. Tikimės, kad čia bus patogu laikyti ir elektrinius paspirtukus, kuriuos galėsite nemokamai įkrauti.

Tikimės, kad dviračių saugyklos taps patogia, paprasta ir naudinga priemone laikyti savo dviračius ir paspirtukus. Jei iškils klausimų, prašome nedvejoti ir susisiekti su mumis telefonu +370 700 11 220 arba el. paštu [email protected].

Gyventojai, norintys naudotis dviračių saugyklų paslauga, yra kviečiami užpildyti prašymą ir jį pristatyti į Tauragės rajono savivaldybės administraciją, arba prašymą pateikti naudojantis el. valdžios vartų paslauga.

1. Susipažnkite su dviračių saugyklų naudojimo taisyklėmis, parsisiųskite prašymo formą ir  ją užpildykite.

Prašymo forma >>

2. Paspauskite aukščiau esantį mygtuką „Pildyti prašymą elektroniniu būdu“.

pasl

3. Prisijungę prie elektroninių valdžios vartų 1 žingsnyje nurodykite prašymo temą – „Dėl dviračių saugyklų“ , tą patį pakartokite ir prašymo teksto laukelyje.

form

4. 2 žingsnyje pridėkite užpildytą prašymo formą (teikiant prašymą el. būdu, prašymo formos pasirašyti ranka nereikia) ir paspauskite „Pasirašyti ir užsakyti“.

form2

Svarbu! Teikiant  prašymą elektroniniu būdu būtina pridėti užpildytą prašymo formą, kitu atveju paslauga nebus suteikiama.
Prašymo forma pridedama *.docx, *.doc formatu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dviračių saugyklos įrengtos įgyvendinus Centrinės projektų valdymo agentūros administruojamą Europos Sąjungos struktūrinių ir investicijų fondų finansuojamą projektą „Darnaus judumo priemonių diegimas Tauragės mieste”.

Skirtas finansavimas negalėjo būti naudojamas keliams asfaltuoti, dviračių takams tiesti ar kitoms reikmėms naudoti. Šiam projektui iš viso buvo skirta 706 tūkst. eurų ES investicijų.

Gyventojai dviračių saugyklomis gali pradėti naudotis nuo gegužės 13 d.
Dviračių saugyklomis gali naudotis visi Tauragės miesto gyventojai. Jei saugyklomis nori naudotis jaunesnis kaip 18 metų asmuo, tada prašymą naudotis dviračių saugykla turi pateikti tėvai / globėjai. Prašymo laukelyje svarbu nurodyti asmens, kuris naudosis dviračių saugykla telefono numerį.
1. Atvykite į Tauragės rajono savivaldybės administraciją arba internetu užpildykyte prašymą naudotis dviračių saugykla. 2. Dviračių saugyklos paslauga bus aktyvuojama per 1-2 darbo dienas nuo prašymo pateikimo. 3. Atvykę prie dviračių saugyklos iš registruoto telefono numerio paskambinkite ant saugyklos nurodytu numeriu ir varteliai automatiškai atsirakins. 4. Atsirakinus dviračių saugyklos varteliams, įvežkite dviratį ir prirakinkite jį prie laisvo dviračių stovo. 5. Išeidami iš dviračių saugyklos uždarykite vartelius ir įsitikinkite, kad saugykla užsirakino.
Saugumui užtikrinti buvo skirta ypač daug dėmesio. Saugyklose veikia automatinė užrakto sistema, o duris galima atrinkti tik naudojantis mobiliuoju telefonu. Tai reiškia, kad gyventojui atrakinus saugyklą, savivaldybės administracijos darbuotojai gali susipažinti su informacija, kas ir kokiu metu ją atrakino. Taip pat saugyklose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurios įrašo ir kaupia informaciją, kurią bus galima peržiūrėti. Be to, dviratį pastačius į saugyklą, jį būtina prirakinti prie dviračių stovo.
Ne, dviračių saugyklomis galima naudotis visiškai nemokamai, tam tik reikia parašyti prašymą.
Iš viso Tauragės mieste yra įrengtos 75 dviračių saugyklos, kuriuose yra įrengta po 8 dviračių laikiklius. Jei yra užtenka vietos, prie vieno dviračių stovo, galima prirakinti po 2 dviračius.
Taip, dviračių saugyklose galite, ne tik palikti elektrinius paspirtukus, bet ir juos nemokamai įkrauti.
Gyventojas atsakingas už sąžiningą savo prisijungimo naudojimą – jeigu vartotojas atidaro saugyklą tretiesiems asmenims, jis atsako už bet kokią to asmens sąžiningą naudojimą ar padarytą žalą.

Naudodamiesi saugykla naudotojai privalo:
1. Užtikrinti, kad pasinaudojęs saugykla paliks uždarytas saugyklos duris;
2. Dviratį ar paspirtuką palikti taip, kad šie netrukdytų kitiems saugyklos naudotojams, juos laikyti tik tam skirtoje vietoje;
3. Užtikrinti, kad Saugyklos vidus ir išorė būtų švari ir tvarkinga.

Draudžiama:
1. Laikyti daiktus, kurie nesusiję su saugyklos naudojimosi paskirtimi;
2. Tiek Saugyklos išorėje, tiek viduje negalima naudoti užrašų, piešti, klijuoti lipdukų, kabinti reklamų ar kitaip gadinti išvaizdą bei inventorių;
3. Perleisti Saugyklos naudojimosi teisę tretiesiems asmenims.

Taip, Tauragė žengia darnaus judumo keliu, todėl siekia, kad keliauti pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku būtų kuo paprasčiau ir patogiau.
Scroll to Top