Aistis Mickevičius. PARFUMERIJOS PASAULIO NAUJIENOS

Gegužės 10 d., 17:00 val. Tauragės kultūros centre – Aistis Mickevičius. PARFUMERIJOS PASAULIO NAUJIENOS

MODERNIOJI parfumerija. Kas tai ir kuo tai skiriasi nuo XVII a. Graso (pranc. Grasse) ar XIX a. Paryžiaus? Kur dabar yra kvepalų sostinės ir parfumanų svajonių kraštai?

NIŠINIAI kvepalai. Kaip atsirado ir vystėsi šis reiškinys iš tiesų? Kokias paslaptis verta sužinoti nišinių kvepalų gerbėjams?

NAUJASIS parfumerijos žodynas – „indie perfumes” (individuali, asmeninė parfumerija), „art perfumery” (meninė parfumerija), „independent, conceptual, selective fragrances” (nepriklausoma, konceptuali, atrankioji parfumerija). Koks šis naujas pasaulis ir ar yra jame vietos senai gerai klasikai?

MADOS TENDENCIJOS parfumerijoje. Ar toks reiškinys egzistuoja? Jei taip, ar verta kvepėti „madingai”?

Knyga „Kvepalai. Olfaktorinės istorijos”, jau trečią kartą leidžiama tūkstantiniais tiražais ir tapusi visų Lietuvos kvapomanų bei smalsuolių mėgstamiausiu parfumerijos pažinimo „vadovėliu”.

Susitikime – visi jūsų klausimai ir intriguojantys Aisčio atsakymai, kvepalų degustacija ir „prisimatavimai”, gyvas nuoširdus pokalbis ir jaukus laikas kartu.

P.S.: Renginio metu bus galimybė įsigyti pačius naujausius ir jau pamėgtus FUMparFUM aromatus, knygą ir kitus FUM dalykus.

Renginys mokamas. Bilieto kaina 6 Eur. Bilietą galite įsigyti Tauragės kultūros centro kasoje

Data

2023 05 10
Baigėsi!

Laikas

17:00

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top