Europietiško kino atostogos – „Scanorama“ Tauragėje

Tauragės kultūros rūmuose  Europos šalių kino forumo  „Scanorama“ vasaros filmai startuoja birželio 19 d. 18.00 val. su filmu „Dar po vieną“.

Yra teorija, teigianti, kad žmogaus kraujyje nuo gimimo esama pusės promilės alkoholio deficitas – išgėrus tam tikrą kiekį, atsiveria mintys, išsisklaido nerimas ir užgimsta kūrybingumas. Įkvėpti tokios idėjos, Martinas ir trys jo draugai, gyvenimo išvarginti vidurinės mokyklos mokytojai, įsitraukia į eksperimentą – darbo dienomis palaiko nuolatinį girtumą. Iš pradžių draugus apėmęs pakylėjimas įkvepia eksperimentuoti toliau, tačiau ilgainiui tampa aišku, kad alkoholis gal ir įsiūbavo pasaulio istoriją, bet už kasdienius veiksmus tenka atsakyti. Filmas apdovanotas Europos kino akademijos aukščiausiu įvertinimu už geriausią metų filmą bei geriausią secenarijų. Aktorius Mads Mikkelsen pripažintas geriausiu aktoriumi, o Thomas Vinterbergas geriausiu režisieriumi.

Režisierius(-ė): Thomas Vinterberg
Aktoriai: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Lars Ranthe
Trukmė:1 val. 57 min.
Išleidimo metai:2020 m.
Seansai nemokami. Dėl COVID-19 prevencijos prieš renginį bus vykdoma žiūrovų registracija. Daugiau informacijos  https://taurageskc.lt/

 

Data

2021 06 19
Baigėsi!

Laikas

18:00 - 20:00

Vieta

Tauragės kultūros rūmuose

Organizatorius

Europos šalių kino forumas „Scanorama“
Scroll to Top