Koncertas „Maestro Vytauto Kernagio muzikos keliu“

Spalio 11 d. Tauragės kultūros rūmuose koncertas „Maestro Vytauto Kernagio muzikos keliu“

Dainuojamosios poezijos Lietuvoje pradininkas Vytautas Kernagis buvo išskirtinė asmenybė, turėjusi daugybę talentų bei idėjų. Išeidamas Maestro paliko mums nuostabių dainų kraitį, kurį dainuoja ir dainuos dar ne viena karta. Kernagis daugiau kaip 40 metų grojo, dainavo, kūrė muziką ir žodžius dainoms, rašė scenarijus, režisavo ir vedė renginius bei TV laidas. Ir, žinoma, tapo įkvėpimu kitiems. Jis parodė, kad dainą galima pateikti kaip mažą spektaklį.

„Harmonija” atlikėjai: Gytis Murauskas, Emilija Bagdonaitė, Klaudijus Zajančkauskas ir Povilas Strikaitis kartu su klausytojais prisimins ir atliks Vytauto Kernagio kūrinius, kurie turi didelę išliekamąją muzikinę vertes Lietuvos kūryboje. Visos dainos skambės su gyvo garso akompanimentu, kur klavišiniais skambins Domantė Matulevičiūtė, o mušamaisiais gros Aurimas Briža.

Šio koncerto idėja jau ilgą laiką kirbėjo Harmonija vadovo Gyčio Murausko galvoje. Ne paslaptis, kad Maestro Vytauto Kernagio kūryba žavi ne vieną Lietuvos atlikėją. Kiekvieno atlikėjo požiūris į tą patį kūrinį skiriasi, kiekvienas jaučia ir pateikia juos savaip, todėl norime parodyti, kaip kūrinius jaučia mūsų kolektyvas.

„Jo dainose girdžiu gylį, kurį kartu su kitais kolektyvo nariais norime perteikti žiūrovui. Kiekvienas, nors vienoje dainoje galime atrasti save, išgirsti tai, kaip jaučiamės. Vytautas Kernagis yra nuostabus kūrėjas. Kodėl sakau yra? Nes jis vis dar gyvas savo dainose, kuriomis ir norime su Jumis pasidalinti ir dar kartą susitikti su Lietuvos Maestro…” – „Harmonija” kolektyvo vadovas Gytis Murauskas.

„Linkiu jums pačių geriausių dienų, pačių geriausių jausmų, pačių geriausių minčių. Visa kita yra neišsakoma. Manau, kad mes dar susitiksim.” Maestro neklydo – susitiksime visi kartu jo kūrybos vakare.

Bilietus galite įsigyti: https://tickets.paysera.com/lt ir Tauragės kultūros centro kasoje

Data

2023 10 11

Laikas

18:00

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top