Kūrybinė edukacija „Neurografika”

Didžiosios metų šventės artėja – pirmąsias dovanas gauk muziejuje. Kviečiame registruotis į nemokamą kūrybinę edukaciją „Neurografika” Tauragės krašto muziejuje „Santaka”.

Gyvenimas ant rašiklio galiuko! Neurografika – kūrybinis procesas, savotiškas komunikacijos būdas su savimi ir supančia aplinka. Išpiešti galima viską – mintis, emocijas, procesus. Neurografuojant galima subtiliai klausytis savęs, išgirsti savo mintis, poreikius, juos išjausti, adaptuoti arba transformuoti ir visa tai priimti, integruoti.

Baigiantis metams ir pasitinkant naują gyvenimo etapą, kviečiame į netikėtų atradimų, kūrybos laisvės vakarą su Neurografikos menu. Piešime 12 dėkingumo ratų! Tokiu būdu įvertinsime besibaigiančius metus, prisiminsime tai, kas šildo ir jaudina širdį.

Kviečiame ateiti atvira ir dėkingumo kupina širdimi ir nesijaudinti dėl meninių gabumų. Tikrai pavyks visiems, o piešiniai pakerės ir jus, ir kitus.

///

Vietų skaičius ribotas, todėl registruokitės iš anksto nurodytais numeriais.

Veiklose dalyvauti galės (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenys, kurie atitinka GALIMYBIŲ PASO kriterijus. Edukacijų ir ekskursijų metu reikės dėvėti burną ir nosį dengiančias medicinines kaukes.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA tel. nr. 865797585 (Edita Gaižauskienė)

Daugiau informacijos: [email protected] arba 862259269

Data

2021 12 10
Baigėsi!

Laikas

16:00

Vieta

Tauragės krašto muziejus "Santaka" Dariaus ir Girėno g. 5
Tauragės krašto muziejus "Santaka" Dariaus ir Girėno g. 5

Organizatorius

Tauragės krašto muziejus „Santaka“
Scroll to Top