Lina Rastokaitė: VAIDMENYS. Koncertas

2023 m. gruodžio 13 d. 18 val. Tauragės kultūros rūmose Lina Rastokaitė kviečia į muzikos, teatro ir šviesų sintezę „Vaidmenys”

Gyvo garso, aktorės ir dainininkės, muzikinių projektų laimėtojos LINOS RASTOKAITĖS koncertai – muzikiniai pasakojimai, kuriuose autorinė muzika, pasauliniai muzikos hitai, daug teatro ir net muzikinio ritualo susijungs į vieną bendrą visumą – sintezę. Rimtai ir su humoru apie gyvenimo vaidmenis ir tikrumą.

Dainininkės muzikiniuose pasakojimuose pasirodys gyvo garso grupė, skambės specialios aranžuotės violončelei, sukurtos „Future Cello” lyderio Justo Kulikausko. Koncertų choreografija rūpinasi Paulius Šinkūnas, o vaizdą scenoje į visumą apjungs šviesų efektai, kuriais rūpinasi šviesų dailininkas Paulius Varonenka.

„Esu visa galva panirusi į muziką, kurią stengiuosi apjungti su gyvenimiška patirtimi. Nors pirmąsias savo dainas pristačiau visai neseniai, po truputį judu į priekį pirmojo albumo link ir su džiugiu jauduliu nekantrauju klausytojus sutikti muzikiniu ritualu virsiančiuose teatralizuotuose savo koncertuose”, – sako dainininkės keliu pasukusi aktorė.

„Skirtinguose vaidmenyse mes būname nuolat. Ir mes nuolat dėvime socialines kaukes. Kai kurios mums patogios, kai kurios mus net gelbsti, kai kurios kankina, kai kurios net pralinksmina. Pavyzdžiui, aš pastebėjau, kad net žiūrėdama į veidrodį dažnai nebūnu savimi. Kažkaip save vis pagražinu- pakeliu pečius, primerkiu akis. Oho, kokių tik mes kaukių nepasimatuojame šiame gyvenime! Ir nekalto avinėlio ir vakarėlių liūtės. Tačiau kas lieka šias kaukes nuėmus?

Koncertus prodiusuoja agentūra, sukūrusi tokius projektus kaip „Holivudo žvaigždės”, „Mulen Ružo legenda”, „Magiškas Liūtas Karalius ir jo pasaulis”, „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos” bei kitus Lietuvoje populiarius muzikinius koncertus.

Bilietus galite įsigyti: www.bilietai.lt ir Tauragės kultūros centro kasoje

Data

2023 12 13

Laikas

18:00

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top