Muzikali tragikomedija „Dar vienas Džokeris“

PERKELTA Į GRUODŽIO 3 D. 18 VAL. (sekmadienis)

Muzikali tragikomedija „Dar vienas Džokeris“. 2023 m. gruodžio 3 d. 18:00 val. Tauragės kultūros rūmuose

Kas tas Džokeris?
„Dar vienas Džokeris“, tai dar vienas personažas, kurį tikrai esate kažkur sutikę – kino ekrane, komiksuose, savo aplinkoje ar net veidrodyje. Džokeris, tai viską griaunantis chaosas, kovojantis prieš visuomenės herojus ir save patį. Jis nepriklausomas, nemirtingas ir negailestingas, bebaimis klounas neturintis jokių autoritetų, galintis užvaldyti šviesiausią sąmonę, sumaišyti visas proto kortas, atimti išmintį, gali juoktis mirčiai į akis ir už akių, laužyti taisykles, tam, kad kurtų savąsias. Džokeris, tai lemtinga korta, galinti iš esmės pakeisti gyvenimo žaidimą.

„Dar vieno Džokerio“ istorija
Vyriškiui, penkioliką metų dirbusiam klounu populiariame vaikiškame TV šou, pranešama, jog laidos egzistavimas baigiasi, o sutartis su juo nebebus pratęsiama. Kitaip tariant, jis po penkiolikos šlovės ir nuolatinio eterio metų turi nusivalyti personažo grimą ir pradėti savo, naują egzistavimo etapą. Vyriškis likęs bedarbiu arba, kaip jis labiau mėgsta būt vadinamas,– freelanceriu bando kabintis į gyvenimą, tiesa, tie bandymai chaotiški, pilni baimės ir sąmyšio. Stebime kaip linksmasis klounas Malounas ima virsti agresyviuoju Džokeriu, su šautuvu rankoj, pasiruošusiu galutinai sugriauti Malouno gyvenimą, kaip ir viską aplink. Prasideda negailestingas cirkas su ginklais ir svaigalais. Džokeris užkuria tragikomišką vakarėlį, kuriame apnuogins pagrindinio personažo ir jūsų slapčiausias, juodžiausias fantazijas, slepiamas ydas, jausmus, nuoskaudas, išgyvenimus, baimes ir gėdas. Čia netrūks geros muzikos, gero, kartais juodo humoro, nelogiškų šokių, ištvirkavimų, muštynių, jausmų cirko ir, žinoma, įvairiausių magiškų svaigalų. Po šio vakarėlio ne tik klounas, bet ir jūs jausite egzistencines pagirias, vedančias į nušvitimą arba į akliną tamsą, iš kurios gali išvesti tik pats Džokeris.

Kas sukūrė Džokerį?
Režisierius, dramaturgas ir Džokeris – Šarūnas Banevičius

Profesionalus aktorius, kuris vis dažniau imasi režisuoti komedijas, todėl save kartais pristato, kaip neprofesionalų dramaturgą, bei režisierių mėgėją. YouTube kanalo Sharabanai sukasi įkūrėjas ir Auksinio scenos kryžiaus laureatas.

Kompozitorius ir atlikėjas – Kęstutis Vaitkevičius

profesionalus muzikantas, kompozitorius (Garso kultūra) groja ir kuria kartu su tokiais atlikėjais, kaip Petunija, Konstantinas Lilas, Evgenya Redko ir kt.
Atlikėja – Agnė Šiaulytė (Petunija)
rudenį klausytojams pristatė savo naujausią dream pop mini albumą „Two In Somnia“ ir su daina „Love of My life“ dalyvavo nacionalinės Eurovizijos finale.
Scenografija – Grigorijus Zundelovičius dizaineris, televizijos projektų ir kino dailininkas, kūrėjas, fotografas.

Vizualinės dalis, brandbook – Deividas Breivė profesionalus teatro ir kino aktorius, dailininkas vizualistas mėgėjas.

N-16 (spektaklyje yra necenzūrinių žodžių ir necenzūrinių minčių)

Trukmė 100 min.
Bus muzikos, juoko, ašarų ir kt. 🙂

Bilietus platina: www.bilietai.lt ir Tauragės kultūros centro kasoje

Data

2023 12 03

Laikas

18:00

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top