Nemokami filmų seansai po atviru dangumi

Jau devintus metus KINO PAVASARIO projektas KINO KARAVANAS visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.

Šiemet kino ekspedicija vyks birželio – rugpjūčio mėnesiais ir aplankys net 40 Lietuvos miestų bei miestelių, kur surengs daugiau kaip 100 filmų peržiūrų skaitmeniniame LED ekrane po atviru dangumi.

Liepos 2 d. KINO KARAVANAS ketvirtą kartą lankysis Tauragėje, kur žiūrovus pakvies į trijų filmų peržiūras pilies kiemelyje (Dariaus ir Girėno g. 5) įsikursiančiame lauko kino teatre.

Renginio programa:

 15:30 – leiskitės į animacinį nuotykį su visa šeima filme DRAKONAS IR STRAZDANOTOJI GRAŽUOLĖ (rež. Mamoru Hosoda, 2021 m., Japonija, 121 min., V)

 18:00 – kartu su žymiais šiuolaikiniais mąstytojais ir mokslininkais atraskite pasaulio tyrinėjimus filme KAS BUVOME MES ( rež. Marc Bauder, 2021 m., Vokietija, 114 min., N-7)

 20:30 – vienas linksmiausių šių metų festivalio „Kino pavasaris“ filmų GERASIS BOSAS (rež. Fernando León de Aranoa, 2021 m., Ispanija, 120 min., N-13)

///

Renginyje bus fotografuojama. Daugiau informacijos: [email protected]

Data

2022 07 02
Baigėsi!

Laikas

15:30

Vieta

Tauragės krašto muziejus "Santaka" Dariaus ir Girėno g. 5
Tauragės krašto muziejus "Santaka" Dariaus ir Girėno g. 5
Scroll to Top