Nuotykių filmas vaikams ir jaunimui ABULELĖ

Rugsėjo 20 d. 13 val.  Tauragės kultūros rūmuose Nuotykių filmas vaikams ir jaunimui ABULELĖ

ABULELĖ (Rež. Jonathan Geva, 2015) –  apie berniuko ir mistinės būtybės draugystę. Juk kiekvienam vaikui reikia tikro draugo. Abulelė – didžiulis, pūkuotas monstras, kurį mato tik vaikai, kai jiems reikia draugo. Vieną vakarą vienišas berniukas Adamas ir geraširdis pūkuotas milžinas Abulelė susitinka, tampa neišskiriamais draugais ir patiria nepamirštamų nuotykių. Filmas Bostono žydų filmų festivalyje pelnė publikos apdovanojimą. Vaikų festivalyje „KINOiseea“ Vengrijoje išrinktas geriausiu vaidybiniu filmu.

 Džiaugiamės galėdami pranešti, kad taip pat bus rengiamos ukrainiečių bendruomenėms pritaikytos šio filmo peržiūros su ukrainietiškais subtitrais!

IZRAELIO KINAS PRADEDA KELIONĘ PO LIETUVĄ

Izraelio ambasada, bendradarbiaudama su vietos bendruomenėmis ir švęsdama daugiau nei 30 metų trunkančius Lietuvos ir Izraelio diplomatinius santykius, daugiau nei trisdešimtyje miestų ir miestelių surengs nemokamus Izraelio filmų seansus. Šiemet žiūrovams bus pristatyti trys skirtingais laikotarpiais sukurti filmai – „Blaumilcho kanalas“, „Pasaulio pakrašty sukite kairėn“ bei „Abulelė“. Visi 3 filmai bus parodyti ir Tauragės kultūros rūmuose.

VISI 3 KINAI NEMOKAMI

Data

2023 09 20
Baigėsi!

Laikas

13:00

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top