SENA GERA LIETUVIŠKA ESTRADA, DAINUOSIME DRAUGE

Gegužės 9 d. 18:00 val. Tauragės kultūros centre Kauno muzikinio teatro programa „SENA GERA LIETUVIŠKA ESTRADA, DAINUOSIME DRAUGE“

Programoje – populiariausios lietuvių kompozitorių estradinės dainos

Dalyvauja
Solistai: Ieva Goleckytė, Iveta Kalkauskaitė, Viktorija Zeilikovičiūtė, Raimondas Baranauskas, Martynas Beinaris, Giedrius Prunskus (koncerto vedėjas)
Instrumentinė grupė, vadovas Jonas Janulevičius

Kas yra nauja? Tai – gerai pamiršta sena. Bet yra dalykų, kurių nenorime pamiršti, tai – senos, geros dainos, kurių klausosi ir kurias dainuoja ištisos kartos. Nežinome nei dainos pavadinimo, nei autoriaus, bet puikiai mename žodžius ir melodiją: „Tavo mielos akys“, „Žalioj stotelėje“, „Lauksiu tavęs ateinant“, „Du du du, dainuokim po du“, „Švelnus pūkeli, tu žinai“ ir daugelis kitų. Šias dainas kūrė Benjaminas Gorbulskis, Algimantas Raudonikis, Mikalojus Novikas, Mikas Vaitkevičius ir kiti ryškiausi populiariosios muzikos lietuvių kompozitoriai, o dainų istorijas pristatys solistas Giedrius Prunskus.
Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai ir puiki instrumentinė grupė kviečia klausytojus prisiminti iki šiol populiarumo neprarandančias praeito amžiaus lietuviškos estrados dainas, anuomet dainuotas ryškiausių atlikėjų, o dabar – spindinčias naujomis spalvomis bei išraiškingomis aranžuotėmis.

Bilietus galite įsigyti: www.muzikinisteatras.lt ir Tauragės kultūros centro kasoje

Data

2023 05 09
Baigėsi!

Laikas

18:00 - 19:30

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top