Teatro komedija „(Ne)ištikimybės spąstai“

Kovo 30 d. 18 val. Tauragė kultūros centre, Kitoks teatras” pristato efektingą komediją ,,(Ne)ištikimybės spąstai“, kurios klastų labirintai stebins ties kiekvienu posūkiu: pinklės čia spendžiamos taip įnirtingai ir meistriškai, kad galiausiai pranoksta pačius melavimo guru.

Klampaus melo katilas užverda didmiesčio bute. Į prabangių apartamentų šeimininkės pinkles patenka susirgusio kolegos atvykęs pakeisti meistras. Jis net nenutuokia, kur įsivėlė! Palaipsniui ir pati buto šeimininkė patenka į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus. Atėjusi ponia grasina atskleisianti daug nemalonių faktų apie šeimininkę. Netikėtai užviręs ginčas perauga į melavimo čempionatą, kuriame dėl pirmosios vietos varžomasi be skrupulų.

Kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Kas privers išvirsti iš koto? Ar melo kojos tikrai trumpos, o ką jei jis su aukštakulniais? Sužinosite apsilankę naujausioje ,,Kitokio teatro” komedijoje ,,(Ne)ištikimybės spąstai“, kupinoje netikėtumų, nelauktų siužeto viražų ir galiausiai nokautuojančioje veikėjų-meluotojų virtuoziškumu.

Dėmesio: komedija galima sukelti nevaldomus juoko priepuolius!

Režisierius – Ričardas Vitkaitis

Įvaizdis – Eglė Krasnovė

Vaidina – Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė ir Andrius Baibžeskis – žiūrovams gerai atpažįstami iš TV laidos ,,Dviračio šou” personažų, televizijos serialų, filmų ir teatro projektų.

 Bilietus platina bilietai.lt ir kultūros centro kasoje

Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min.

N- 16

Data

2022 03 30
Baigėsi!

Laikas

18:00 - 19:30

Vieta

Tauragės kultūros rūmuose
Scroll to Top