„The Ditties” koncertas Tauragėje gruodžio 26 d. 16.30 val.

„𝐓𝐡𝐞 𝐃𝐢𝐭𝐭𝐢𝐞𝐬“ yra vienintelis Lietuvoje profesionalių džiazo dainininkių trio, jau 11 metų atliekantis retro džiazo ir svingo muziką. Dešimtmečio proga svingo karalienės pristatė naujausią savo programą „Estrada”, kurioje gražiausi lietuviški kūriniai suskamba naujai džiazo, svingo, boogie-woogie ritmuose.

„𝐓𝐡𝐞 𝐃𝐢𝐭𝐭𝐢𝐞𝐬“ muzika atsklindanti iš laikų, kuomet flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos. Trigubas žavesys, trys nuostabūs balsai, darniai susiliejantys į sąskambius ir atgaivins pašėlusią svingo epochą, pakviesk visus pakeliauti laiku bei pajusti visagalį svingo muzikos kvaitulį, kuriame nėra nieko svarbesnio nei meilė ir romantika.

„𝐓𝐡𝐞 𝐃𝐢𝐭𝐭𝐢𝐞𝐬“ žaismingumas, rafinuotumas, moteriška energija, elegancija, aistra ir profesionalumas pakerės kiekvieną ir neleis Jums ilgai pamiršti trijų divų, trijų nepakartojamų svingo karalienių.

THE DITTIES
Veronika Čičinskaitė-Golovanova – vokalas
Rūta Švipaitė – vokalas
Rūta Jakulytė-Valčiukienė – vokalas

Instrumentalistas
Dmitrij Golovanov – klavišiniai

PROGRAMA  „ESTRADA“
„𝐓𝐡𝐞 𝐃𝐢𝐭𝐭𝐢𝐞𝐬“ albumas „Estrada“ yra tas netikėtas stebuklas, atgaivinantis seną priblėsusią meilę. Visos tos dainos – nuo B. Dvariono romanso „Žvaigždutė“ ir seniai savu tapusio L. Utiosovo fokstroto „Palangos jūroj“ iki grupės „Antis“ apdainuotos Martyno meilės dramos ir A. Jonyno poetinio šedevro „Aš mylėjau tave tau nežinant“ – yra tokios savaime suprantamos lietuvių muzikos grožybės, kurias gera žinoti, malonu išgirsti, bet į kasdieninį grojaraštį vis neįkrenta. Veronika Čičinskaitė-Golovanova, Rūta Švipaitė ir Rūta Jakulytė pakoreguos šitą (ne)įpratimą prisiminti geras dainas, pašėlusiai žaisdamos jų temomis. Įsėdus į jų užvestą laiko mašiną, nebeįmanoma girdėti šių melodijų lyg praeities – jos tampa gyvos, netikėtos: vienos šmaikščiai, net provokuojamai permainytos, kai kurios netgi „sendintos“, kitos poetiškai išdailintos, perkurtos, permąstytos aranžuote, ir visos – čia ir dabar, įtaigiai sekančios istorijų istorijas. Žinoma, šių interpretacijų įdomu klausytis būtent todėl, kad tos dainos gerai žinomos, mat jų transformacijos lygis labiausiai stebina ir žavi ausį. Tačiau jeigu šioje dainaknygėje užklumpa vienas-kitas atradimas (tarp jų – dvi originalios trio narių dainos) – tai yra puiki proga susipažinti ir su dar negirdėtais perliukais.

The Ditties „Aš mylėjau tave tau nežinant“: https://youtu.be/i_n7Hi04Fk0 
The Ditties „Belleville Rendez-Vous“: https://youtu.be/K6Vk9rUEdSs
The Ditties „Myliu tave, pasauli“: https://youtu.be/KEvhcVGGPZU
The Ditties „Elyt, tu meili“: https://youtu.be/VpBANybO0gE
The Ditties „Carmen’s Boogie“: https://youtu.be/eigW36uuvKY  
The Ditties „Moterys“ https://youtu.be/D9l-Gqs1ki0

Antrąją Kalėdų dieną – pasimatome Tauragės kultūros rūmuose
Artėjant koncertui – bilietai brangs.
Nesuk galvos dėl dovanos! Puiki Kalėdų dovana kolegoms, artimiesiems ir draugams!

Bilietus platina: Tauragės kultūros centro kasa ir www.bilietai.lt

 

Data

2022 12 26
Baigėsi!

Laikas

16:30

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top