Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koncertas. Eugenijus Chrebtovas „Sielą virpinančios dainos“

19 sausio @ 18:00 - 19:15

Sausio 19 d. 18 val. Tauragės kultūros rūmuose „Sielą virpinančios dainos“ skambės iš charizmatiškojo daininko Eugenijaus Chrebtovo lūpų!

Ilgametę sceninę patirtį turintis dainininkas Eugenijus Chrebtovas koncertinėse programose sukaupė įspūdingą kūrinių bagažą. Gausybė vaidmenų operos scenoje, dalyvavimas įvairiuose projektuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei koncertai su ryškiausiais šalies kolektyvais atlikėjui leido išmėginti save gausybėje muzikos stilių, tad greta klasikinių kūrinių galima išgirsti svingo, lengvo roko, populiariosios muzikos. Taip pat labai svarbią vietą atlikėjo koncertinėje veikloje užima lietuviška muzika, kurią visai neseniai jis pristatė Lietuvos dvaruose,  sulaukdamas išties didelio pasisekimo bei gausybės teigiamų įvertinimų.

„Sielą virpinančios dainos“ – taip dainininkas pavadino savo koncertinio turo po Lietuvą programą, kurioje klausytojai atras ne tik puikiai žinomus, sau mielus kūrinius, bet išgirs dar niekuomet negirdėtų kompozicijų bei autorinių kūrinių, kurie neabejotinai sušildys širdis ir sielas.

Daugybės klausytojų simpatijų sulaukiantis atlikėjas kaskart žavi charizma ir atsidavimu žiūrovams. Kiekvienas koncertas jam – ypatingas įvykis, kuriam ruošiasi nuoširdžiai, netausodamas savęs tam, kad džiugintų savo ištikimiausius gerbėjus. Tad ir šį kartą E. Chrebtovas nustebins klausytojus programa, kurioje skambės kūriniai, tapsiantys tikru iššūkiu jam, bet dovanosiantys neišdildomų emocijų visiems susirinkusiems.

Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Bilietus platina: www.kakava.lt

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]

Venue

Tauragės kultūros centras
Dariaus ir Girėno g. 3
Tauragė,LT-72212Lietuva
View Venue Website
Scroll to Top