Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koncertas ”Nuo klasikos iki ABBA”. R.Ščiogolevaitė, V.Genytė ir A.Pilvelytė

26 gruodžio, 2023 @ 17:00 - 18:00

Gruodžio 26 d. Tauragės kultūros rūmuose – trys scenos karalienės – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė – susibūrę į unikalų muzikos projektą „3 DIVOS“!

Žiūrovų numylėtinės nutarė leistis į šventinį koncertinį turą ir aplankyti daugybę Lietuvos miestų.

Žavingosios atlikėjos paruošė išskirtinę koncertinę programą „Nuo Klasikos iki ABBA“, kurioje skambės daugybė pasaulinių hitų, o taip pat kultinės švedų grupės populiariausios dainos.

Koncertas pilnas įspūdžių, netikėtumų, bei žanrų įvairovės. Programoje skamba dainos, su kuriomis užaugo šios daininkės. Tai muzika, apimanti kelis dešimtmečius ir net šimtmečius – nuo klasikos grožio iki retro smagumo, kino filmų, miuziklų, pop ir roko žanro kūrinių. Koncerte girdėsite tokias dainas, kaip: “Jurgos arija”, “Dangus tau dovanoja aukštį”, “You Raise Me Up”, “Barcarolle”, “Never Enough”, “Diamonds”, “Meilės netylėk”, “Meilę skolingas tau”

Pagrįstai galite tikėtis, kad šis koncertas, tarsi muzikinė pasaka, užburs ir paskandins į svaigų muzikos pasaulį, o betarpiškas ir nuotaikingas atlikėjų bendravimas užtikrins jaukią ir smagią nuotaiką. Išduosime paslaptį – koncerto metu skambės ir patys žinomiausi pačių atlikėjų hitai. Bilietas į šį koncertą gali tapti nuostabiausia dovana artimiesiems ir puikia galimybe kokybiškai praleisti laiką su mylimiausiais žmonėmis.

Koncerto trukmė – 1,5 val.

Bilietus galite įsigyti: www.bilietai.lt ir Tauragės kultūros rūmų kasoje

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]

Details

Date:
26 gruodžio, 2023
Time:
17:00 - 18:00

Venue

Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Kultūros rūmai
Tauragė,Lietuva
+ Google Map
Scroll to Top