Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Lietuvos spaudos fotografija 2023

28 vasario @ 17:00 - 18:00

Vasario 28 dieną, 17 valandą kviečiame jus į muziejaus Fotografijos galeriją, kurioje susipažinsite su konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2023“ finalininkų darbais ir susitiksite su LFS prezidente Evgenia Levin. Parodoje pristatomi kadrai įvairiais kampais perteikia 2022-ųjų metų kasdienybę bei svarbiausius geopolitinius įvykius.
DAUGIAU APIE KONKURSĄ:
Konkurso komisijos nariai – profesionalūs fotografai Mikkel Hørlyck (Danija), Sergejus Michailenko (Baltarusija), muzikantas, prodiuseris bei aktorius Andrius Mamontovas, žurnalistas, laidų vedėjas Edmundas Jakilaitis, žurnalistė, socialinių mokslų daktarė Audronė Nugaraitė bei Lietuvos meno kūrėjų asociacijos prezidentas Jonas Staselis su ypatingu dėmesiu iš bene 3000 konkursui pateiktų kadrų išrinko arti 80 pavienių nuotraukų bei 5 fotoreportažus ir fotoistorijas.
Šįkart konkursą sudaro 8 kategorijos: „Naujienos“, „Gyvenimas“, „Kultūra ir pramogos“, „Sportas“, „Kariuomenė“, „Gamtai ir jos apsauga“, „Portretas“ bei „Reportažas ir fotopasakojimas“. Atrinkti kadrai žiūrovams iš naujo leis išgyventi tiek skaudžią žinią apie karą Ukrainoje, tiek džiugias kultūrinio ar sporto gyvenimo akimirkas, bei per įvairias detales perteiks visą 2022 metų, kupinų nerimo bei susitelkimo pjūvį.
Parodą „Lietuvos spaudos fotografija 2023“ galima aplankyti iki kovo 30 dienos Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Fotografijos galerijoje.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.
Daugiau informacijos [email protected] arba 8 676 87 756

Informacija

Data:
28 vasario
Laikas:
17:00 - 18:00

Organizatorius

Tauragės krašto muziejus SANTAKA
Phone
+370 676 87 756
El.paštas
info@tauragesmuziejus.lt
Peržiūrėti Organizatorius svetainę

Vieta

Tauragės krašto muziejus „Santaka”
Dariaus ir Girėno g. 5
Tauragė,Lietuva
+ Google žemėlapis
Scroll to Top