Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

1 savaitės Tauragės rajono savivaldybės administracijos ataskaita

GLOBALIOS TAURAGĖS HAKATONAS

2020 m. gruodžio 27-30 dienomis įvyko pirmasis Globalios Tauragės hakatonas. Keturias dienas trukusiame renginyje generuotos idėjos, kaip spręsti Tauragės rajono ir čia esančių erdvių ar vietų įveiklinimo problemas, pasiūlyti alternatyvūs ir inovatyvūs sprendimo būdai, kaip Tauragę paversti dar sveikesniu, žalesniu, švaresniu, išmanesniu ir judresniu rajonu. Geriausių idėjų autoriai apdovanoti piniginiais prizais nuo 100 iki 300 eurų.

LĖŠOS PROJEKTAMS ĮGYVENDINTI

Iš Tauragės rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų paskirstyta 247 000 Eur, daugiausia iš jų: želdiniams įsigyti, želdynams tvarkyti, medžiams genėti – 78 800 Eur, rekreacinėms teritorijoms tvarkyti – 38 000 Eur, savivaldybės sveikatos programoms vykdyti – 28 600 Eur, priemonėms, nurodytoms LR medžioklės įstatyme, kurios pagal LR savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos įstatymą gali būti finansuojamos šios programos lėšomis – 46 000 Eur, sąvartynams ir nelegaliems šiukšlynams tvarkyti – 12 000 Eur.

JAUNIMO UŽIMTUMO IR VERSLO SKATINIMO PROGRAMOS KONKURSAS

 Paskelbtas Jaunimo užimtumo ir verslo skatinimo programos konkursas I ketvirčiui. Paraiškas projektams finansuoti gali teikti savivaldybės teritorijoje veikiančios jaunimo organizacijos, įregistruotos VĮ Registrų centre, savivaldybės teritorijoje veikiančių jaunimo organizacijų struktūriniai padaliniai, su jaunimu dirbančios organizacijos. Konkurso tikslas – skatinti Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje veikiančių jaunimo organizacijų, jaunimo grupių, su jaunimu dirbančių organizacijų plėtrą ir veiklą.

TVARKAU TAURAGĘ

Nuo šiol pranešti apie Tauragės rajone esančias problemas bus dar paprasčiau – gyventojams nereikės siųsti laiškų ar eiti į Savivaldybę rašyti prašymo dėl neveikiančio apšvietimo, sulūžusio suolelio remonto ar kitos mieste pastebėtos problemos sprendimo. Visa tai galima padaryti adresu www.tvarkaumiesta.lt (dešinėje portalo pusėje pasirinkus „Tvarkau Tauragę“) arba parsisiuntus nemokamą „Tvarkau miestą“ programėlę. Informaciją apie problemas galima pateikti bet kuriuo paros metu ir nesvarbu kur esant. Gauti pranešimai automatiškai pateks į Tauragės rajono savivaldybės administracijos dokumentų valdymo sistemą, kurioje bus nukreipti atsakingiems specialistams.

ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS DINGUSI TAURAGĖ 1939–1945

Tauragės rajono savivaldybė kartu su Lietuvos kultūros taryba įgyvendino projektą „Dingusi Tauragė 1939–1945“. Projekto tikslas – supažindinti ateities kartas, padėti geriau suprasti, kaip anksčiau atrodė istorinės Tauragės miesto vietos. Nuoroda į virtualią platformą: http://virtualusturas.tauragesmuziejus.lt/

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Laisvės gynėjų dieną minėsime 30-ąsias tragiškų Sausio 13 d. įvykių metines. Šią dieną visus rajono gyventojus kviečiame jungtis prie kilnios Tauragės rajono savivaldybės administracijos ir „Lions“ klubo iniciatyvos „Sustok už didvyrius“. Sausio 13 dieną, 13 valandą visi kartu sustokime už savo krašto Didvyrius, iškelkime Lietuvos vėliavą ir nuspalvinkime miestą trispalvėmis! Renginio akimirkas kviečiame fotografuoti ir jomis pasidalinti! Žymėkite Tauragės rajono savivaldybę ir grotažymę #SustokUžDidvyrius. Renginio nuoroda:

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top