Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

„2020 metų specialistas“ – Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Gema Nairanauskaitė

Kovo 4 d. Tauragės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje, Gemai Nairanauskaitei įteiktas Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos (SVSBA) apdovanojimas „2020 metų specialistas“. Jį drauge su Tauragės rajono savivaldybės mero padėka įteikė rajono meras Dovydas Kaminskas.

„Džiaugiuosi galėdamas padėkoti šiai jaunai specialistei už nenuilstamą energiją profesinėje veikloje bei svarų indėlį, puoselėjant visuomenės sveikatos vertybes Tauragės rajone, ir palinkėti drąsių idėjų, ryžto ir prasmingų darbų, kurie taptų sektinu pavyzdžiu“,- kalbėjo meras D. Kaminskas.

Apdovanojimas „Metų specialistas“ skiriamas specialistams, dirbantiems SVSBA priklausančiuose Visuomenės sveikatos biuruose, kurie veikia 47  Lietuvos rajonuose. Kasmet surengiamas iškilmingas renginys, kuriame apdovanojami geriausi praėjusių metų Lietuvos visuomenės sveikatos biurų specialistai.

Įprastai apdovanojimus įteikdavo Pasaulio sveikatos organizacijos atstovas Lietuvoje ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos prezidentas. Šiemet dėl susiklosčiusios ekstremalios situacijos apdovanojimai nominuotiems visuomenės sveikatos biurų specialistams atsiųsti paštu ir įteikti rajonų savivaldybėse. Bendras SVSBA šventinis renginys vyks nuotoliniu būdu šį mėnesį.

Tokie renginiai yra ne tik galimybė padėkoti specialistams, bet ir puikus būdas atkreipti visuomenės dėmesį į visuomenės sveikatos specialisto darbą, kuris, be jokios abejonės, yra labai reikalingas ir svarbus. Įvertinimas svarbus ir motyvacine prasme – dirbti dar kūrybiškiau, imtis lyderystės įkvepiant aplinkinius, skleidžiant žinias apie tai, kas iš tiesų svarbu – kiekvieno mūsų sveikatą.

Šiame pasaulyje svarbiausia ne tai, kur stovime, o kuria kryptimi judame. Gema nuolat auga profesiniame gyvenime, ieško nepramintų kelių, yra atvira iššūkiams ir išėjimui iš komforto zonos. Getė pasakė, kad stebuklas – tai tikėjimas savimi. Tuomet dažniausiai nutinka ir kitas stebuklas – tavimi patiki kiti. Labiausiai šį apdovanojimą lėmė Gemos papildomos kompetencijos – tapimas Ankstyvosios intervencijos programos vykdytoja ir bazinių savižudybių prevencijos instruktore. Žinoma, ne tik tapimas, bet ir šių programų vykdymas, nuolatinis gilinimasis, noras ir gebėjimas padaryti daugiau, nei įpareigoja specialisto pareigybė.

„Kažkada esu girdėjusi šią citatą „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“. Šiame darbe būtent taip ir jaučiuosi – dirbu tai, ką beprotiškai mėgstu. Žinoma, kaip ir kiekviename darbe, būna įvairių sunkumų ir išgyvenimų, tačiau, o kas sakė, kad gyvenime yra lengva? Šiame darbe reikia ne tik profesionalumo, bet ir atsakomybės, kūrybiškumo, operatyvumo bei begalės kitų savybių. Didžiąją laiko dalį dirbu su vaikais, tad svarbiausia man – žmogiškumas, empatija kitam.
Noriu padėkoti savo nuostabiam kolektyvui, savo vadovei, kuri kažkada yra pasakiusi, kad tik degantis gali uždegti, ir tai visiška tiesa!“,- su šypsena ir jauduliu kalbėjo apdovanojimą gavusi Gema.

 

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top