Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

2021 metų seniūnijų veikla

Šiais metais Tauragės, Skaudvilės, Žygaičių, Lauksargių, Gaurės, Batakių ir Mažonų seniūnijose buvo įgyvendinta daug projektų – nuo aplinkos tvarkymo darbų iki atnaujintų svarbiausių statinių.

Seniūnijos tikslas – tinkamai vykdyti viešąjį administravimą, teikiant viešąsias paslaugas ir gerinti gyvenimo kokybę seniūnijos aptarnaujamoje teritorijoje, kurti sveiką, saugią ir švarią aplinką.

Tauragės seniūnijoje, Dapkiškių kaime buvo atlikti vidaus apdailos darbai – kultūros namų salės patalpos ir bibliotekos remontas. Šiais metais pagerintas susisiekimas, išasfaltuota dalis Sodybos g. (Taurų k.), Sodų ir Kaimynų g. (Dacijonų k.), suremontuota Ližių g. (Ližių k.).

Tauragės miesto seniūnijoje buvo gerinama infrastruktūra – atnaujinami pėsčiųjų ir dviračių takai:

  • Šaligatvio už Moksleivių al. 2 namo remonto darbai;
  • Takelio už Ateities tako Nr. 2 namo remonto darbai;
  • Takelio Ateities take (prie 10, 14, 20 ir 22 namų) remonto darbai;
  • Takelio už Ateities take (prie „Kodėlčiaus“ darželio) remonto darbai;
  • Pėsčiųjų tako tarp Gedimino g. 25 ir Moksleivių al. 6 namų remonto darbai;
  • Šaligatvių remonto darbai Tarailių gatvėje;
  • Šaligatvių remonto darbai Melioratorių gatvėje;
  • Takelio prie Šlaito gatvės namo Nr. 11 remonto darbai;
  • Takelio prie Gedimino g. 35 namo remonto darbai.

Atsinaujinusiame mieste bendruomenių ir seniūnaičių iniciatyva skatinamas gyventojų fizinis aktyvumas, įsigyti ir pastatyti treniruokliai „Tauragės Aušros“ bendruomenėje ir paplūdimyje Kranto g. Gerinamos vaikų žaidimo aikštelės – nupirkti žaidimų kompleksai „Beržos“, „Tauragės Aušros“ ir „Tarailių rato“ bendruomenėse. Nepamiršti ir gamtos kampeliai – atlikti Tauragės miesto pliažų Kranto gatvėje ir prie Keramikos tvenkinio tvarkymo darbai, įsigyti suoleliai, stalai ir kiti laisvalaikio įrenginiai, skirti Pikniko parkui bei atlikti teritorijos sutvarkymo darbai. Prisiminus šventinį laikotarpį galėjome džiaugtis pasipuošusiu miestu, buvo įvykdytas kalėdinių dekoracijų eglei pirkimas.

Apšviestas pėsčiųjų takas Lauksargių sen.

Lauksargių seniūnijoje gerinamos poilsio zonos: parke prie bažnyčios pastatyti suoliukai ir pasodinti klevai, gražinama aplinka prie Lauksargio skulptūros – įrengtas hortenzijų parkas. Įgyvendinant planus pagalvota apie žmonių saugumą ir patogumą – įrengtas pėsčiųjų tako apšvietimas (tarp Parko ir Šlaito g.).

Skaudvilės seniūnijoje atliktas Skaudvilės tvenkinio poilsiavietės remontas – įrengti gelžbetoniniai laiptai, pakeisti nusidėvėję mediniai elementai, naujai impregnuoti mediniai takai, turėklai, pavėsinės. Atnaujinta ne tik parko erdvė, bet ir svarbūs pastatai: įgyvendintas projektas „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės) panaudojimas TRSA Skaudvilės seniūnijos pastate“, atliktas seniūnijos administracinio pastato stogo ir lietaus nuvedimo sistemos remontas bei kultūros namų pastato lietaus nuvedimo sistemos remontas.

Žygaičių seniūnijoje buvo tvarkomos lankytinos vietos – sutvarkyta knygnešio Šepučio žuvimo vieta (iškirsti krūmai, padaryti nauji suoliukai). Atnaujinamos žmonių laisvalaikio praleidimo vietos, sutvarkyta Draudenių ežero pakrantė, įrengta tinklinio aikštelė. Švarinama seniūnijos aplinka, prižiūrimos kapinaitės. Dėl patogesnio gyventojų susisiekimo sutvarkyti Žygaičių, Visbarų, Aukštupių kaimų šaligatviai.

Gaurės seniūnijoje skatinamas bendruomenės įsitraukimas į meninę, kultūrinė veiklą – pastatyta scena prie Baltrušaičių kultūros namų. Gerinami keliai ir aikštelės – išasfaltuota Baltrušaičių k., Miško g. dalis, įrengta aikštelė Eičių k., Mokyklos g.

Batakių seniūnijoje atnaujinamos lauko erdvės: viešose vietose pastatyti nauji suoliukai ir šiukšliadėžės, išpjauti seni, avariniai medžiai (Mokyklos g.), įrengtas gatvių apšvietimas Batakių mstl. (Bajorų g., Slėnio g.).

Mažonų seniūnijoje atnaujintos laisvalaikio zonos: Balskų poilsiavietėje įrengtos persirengimo kabinos, laužavietės, pavėsinė, Pagramančio mstl. rekonstruotas lieptas, vedantis į stadioną, įrengti suolai ir apšvietimas. Seniūnijoje švarinama aplinka, sutvarkytos Matiškių, Gudlaukio, Kuturių, Ridikiškės ir Tuščių kaimų kelių pakelės, iškirsti krūmai.

Kiekvienas įgyvendintas projektas ne tik atnaujina seniūnijas, gražina mūsų kraštą bei geriną susisiekimą, bet ir skatina bendruomenę puoselėti savo gimtąjį kraštą ir džiaugtis nuveiktais darbais.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Pratęsiami eismo ribojimai Veterinarijos gatvėje
Užsitęsus vykdomiems darbams, pratęsiami eismo ...
Skaityti daugiau »
Tauragės regiono NVO tarybų forumas 2024
Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos ...
Skaityti daugiau »
Eismo ribojimai T. Ivanausko gatvės atkarpoje birželio 20 dieną
Birželio 20 dieną, 8-17 val. ...
Skaityti daugiau »
Scroll to Top