Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

2023 m. lapkričio 16 d. vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas – kauks sirenos

sirenaTauragės rajono savivaldybės administracija praneša, kad 2023 m. lapkričio 16 d. valstybės lygiu vyks perspėjimo sistemos patikrinimas. Tikrinimo metu nuo 11 val. 52 min. visoje šalies teritorijoje bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos, taip pat gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą (GPIS) į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai.

Išgirdus sirenas, gyventojams rekomenduojama įsijungti radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją ir rekomendacijas – jos bus pateiktos 11.55 val. per Lietuvos radijo ir televizijos programas, taip pat regionines ir vietines radijo programas.

Siekiant sudaryti sąlygas gyventojams pasitikrinti, ar teisingai atlikti nustatymai mobiliuosiuose telefonuose trumpųjų perspėjimo pranešimų priėmimui, pranešimai nurodytu laiku bus siunčiami kas minutę (gavus vieną pranešimą, kartojamų pranešimų mobilusis telefonas nepriims). Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama tinklapyje adresu: www.LT72.lt.

Siekiant įvertinti gyventojų perspėjimo ir informavimo mobiliųjų operatorių tinklais siunčiamais pranešimais į telefonus sistemos funkcinį efektyvumą ir perspėjimo pranešimų gavėjo pasiekiamumą, prašome rajono gyventojus užpildyti internetinę apklausą:

https://survey123.arcgis.com/share/6d150371fde04a09bdbf42522ae8ca03

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top