
Nuo sausio 5 d. Tauragėje pradedamas eglučių surinkimas
Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras kviečia gyventojus po šventinio laikotarpio atsakingai atsisveikinti su Kalėdų eglutėmis ir kėniais. Nuo sausio 5 dienos Tauragės mieste bus pradėtas

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras kviečia gyventojus po šventinio laikotarpio atsakingai atsisveikinti su Kalėdų eglutėmis ir kėniais. Nuo sausio 5 dienos Tauragės mieste bus pradėtas

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras kviečia gyventojus po šventinio laikotarpio atsakingai atsisveikinti su Kalėdų eglutėmis ir kėniais. Nuo sausio 5 dienos Tauragės mieste bus pradėtas