Balandžio 18 d. 15 val. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje (Respublikos g.2) vyks seminaras, skirtas gyventojams bei juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms apie daugiabučių namų atnaujinimą / modernizavimą.
Seminare bus aptariama naujausia aktuali informacija, susijusi su daugiabučių namų atnaujinimu. Renginio metu bus nagrinėjama statybos, energijos, sąnaudų, ekonominio efektyvumo ir teisinio reguliavimo problematika, atsakoma į dalyvių klausimus, diskutuojama.
Informacija dalinsis šie specialistai:
- Edvinas Bindokas – ekonomiskas, finansų ir ekonominių procesų valdymo vadovas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas.
- Algimantas Šiaučiūnas – inžinierius-praktikas, turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje, techninės apžiūros vadovas daugiabučių namų modernizavime.
- Rolandas Klimavičius – Būsto rūmų teisininkas. turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo, teisės aktų rengimo ir atstovavimo teismuose srityse.
Renginys nemokamas.
LR Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros projektas „Daugiabučių namų ir savivaldybių viešųjų pastatų modernizavimo skatinimas, II etapas“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.




