Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Antaninės Kęsčiuose

Birželio 11 d. 19 val. Kęsčiuose vyko Antaninių šventė, kuri čia minima jau 12-us metus. Šį kartą šventės organizatoriai pramogomis stengėsi nudžiuginti tiek mažą, tiek didelį, vaikai galėjo pasimėgauti Burbulų dėdės edukacija, batutais, nusipirkti cukraus vatos ar spragėsių. Suaugusieji tuo tarpu buvo kviečiami įsijungti į vaško edukaciją su Virginijumi Šauliu, dalyvauti sūrių degustacijoje, loterijoje, pasiklausyti Pagramančio kapelos, pasivaišinti Arvydo ir Inesos Laurinskų, Onutės Šeferienės ir Reginos Jankauskienės virtu troškiniu.

Visus šventės dalyvius Pranutė Ramanauskienė su anūku vaišino „skiepais nuo raupų“ bei džiugino mažojo komponuota muzika. Mažų talentų nestigo, nes savo pasirodymą surengė ir mažoji dainininkė Milantė Tamašauskaitė. Gardžiausio sūrio titulą laimėjo Taurų kaimo bendruomenė „Taurų Žiburys“ su pirminke Laineda Ašmontiene.

Antaninės žymi šienapjūtės pradžią, tad visi Antanai ir Antaninos buvo kviečiami pjauti pirmąją pradalgę, o vėliau buvo apdovanoti Žygaičių seniūnijos, Kęsčių bendruomenės ir Tauragės savivaldybės prizais. Renginiu rūpinosi ne tik Kęsčių bendruomenė, bet ir kultūros darbuotoja Eligija Šaulienė. Renginį vedė Algirdas Šaulys ir Giedrė Nausėdaitė . Šventė buvo išskirtinė ir dekoracijomis, kurios skirtos paskatinti Kęsčių kaimo ir aplinkinių kaimų žmones judėti tvariau. Renginyje pasirodė ir Kęsčių kaimo bendruomenėje susikūrusi šokių grupė, kuri nustebino stilių įvairove, kadangi susipynė ne tik tautiniai bet ir kantri šokių stiliai. Renginį vainikavo grupės „GERS“koncertas.

Šventės rėmėjai: Tauragės rajono savivaldybė, LR žemės ūkio ministerija

Pasidalinkite
Scroll to Top