Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Antradienį, Nacionalinis kraujo centras skiepys gyventojus nuo COVID-19 Tauragės pilies aikštėje

Nacionalinio kraujo centro vakcinavimo turas per Lietuvą kitą savaitę liepos 20 d. (antradienį) lankysis Tauragėje. Turo metu visi norintys nuo 11.00 iki 16.00 val. galės atvykti į Tauragės pilies aikštę ir be išankstinės registracijos pasiskiepyti „Janssen“ vakcina. (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) nuo COVID-19. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės.

Nuo akcijos pradžios Nacionalinis kraujo centras jau vakcinavo daugiau nei 5000 gyventojų. Žmonės raginami nepraleisti galimybės pasiskiepyti be jokios registracijos, arčiau savo namų.

Atsižvelgdami į oro sąlygas ir į itin didelį susidomėjusių žmonių skaičių, organizatoriai kviečia pasirūpinti vandeniu ir apsauga nuo saulės. Nors akcijoje pasiskiepyti gali bet kurie 18 metų ir vyresni asmenys, organizatoriai ypač ragina šia proga pasinaudoti senjorus. Juos, tikėdamiesi kitų laukiančių geranoriškumo, akcijos savanoriai palydi pasiskiepyti be eilės. Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.

Iniciatyvą įgyvendina Vyriausybės kanceliarija ir Sveikatos apsaugos ministerija kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis bei organizacija Caritas. Nacionalinis kraujo centras primena, kad vakcinacijos metu kraujo donorystės akcijos nevyks.

Tauragės rajone iš viso paskiepyta jau daugiau kaip 15 200 gyventojų.

Pasidalinkite
Scroll to Top