Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Aplinkos ministro Simono Gentvilo vizitas Tauragėje

Birželio 1 dieną Tauragėje lankėsi aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Vizito metu ministras susitiko su savivaldybės administracijos vadovais, aplankė Tauragės rajone veikiančias gamybos įmones: „Modest“, „Jupiter Bach Lietuva“ taip pat vyko į susitikimą su „Tauragės vandenys“ bei Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro vadovais.
 
Į Tauragę ministrą pakvietė Seimo narys Romualdas Vaitkus. Pasak ministro, šio vizito tikslas – išgirsti rajono problemas ir lūkesčius: „Atvykau tam, kad išgirsčiau rajono problemas ir parsivesčiau namų darbų“,– sakė S. Gentvilas.  Ministro teigimu, taip pat šis vizitas – puiki proga pasveikinti Tauragę su artėjančiu 514-uoju gimtadieniu.
 
Suplanuotų susitikimų metu aptarti atliekų tvarkymo, vandentvarkos, vėjo jėgainių plėtros, šilumos ūkio, renovacijos ir kiti su aplinkosauga susiję klausimai. Taip pat pažymėta tarpinstitucinio, savivaldybių bendradarbiavimo svarba įgyvendinant infrastruktūros projektus. Ministras pasidžiaugė, kad Tauragė – vienas iš pavyzdinių regionų, kuriame puikiai vystoma žalioji energetika. 
„Vyriausybė numačiusi iki 2030-ųjų bent vieną miestą Lietuvoje paskatinti tapti klimatui neutraliu. Atmosferos teršalų nebeišmetančia savivaldybe pirmiausia būtų natūralu tapti kurortui, vis dėlto pamačius, kaip tvariai tvarkosi Tauragės verslas ir savivalda, panašu, kad kurortus gali aplenkti ir pramonės turinti teritorija“, – sakė aplinkos ministras.
Po susitikimų ministras ir jį lydinti komanda pakviesti į ekskursiją po Tauragę. Ekskursija vyko draugišku aplinkai transportu – žaliuoju elektriniu autobusu. Svečiams parodyti Tauragės bendruomenių namai, Tauragės baseinas, Konvencijos paminklas ir horizontą nušviečiančios vėjo jėgainės. 
[ngg src=”galleries” ids=”46″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
Pasidalinkite
Scroll to Top