Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Architektūros ir geodezijos skyriaus vyr. specialisto pareigas pradėjo eiti Saulius Dragūnas

Birželio 14 d. Architektūros ir geodezijos skyriaus vyr. specialisto pareigas pradėjo eiti Saulius Dragūnas.

Naujasis darbuotojas bus atsakingas už žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimą. Tikrins bei derins topografinius ir inžinerinių tinklų planus. Išduos leidimus gręžinio projektui rengti ir konsultuoja šios srities klausimais. Taip pat vykdys kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.

Iki šiol S. Dragūnas dirbo Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos Tauragės ir Pagėgių sk., kur buvo atsakingas už šias veiklos sritis: žemės tvarkymo ir administravimo, nekilnojamojo turto kadastro, žemės naudojimo valstybinę kontrolę, žemės apskaitą ir žemės reformą.

„Visada stengiuosi maksimaliai įgyvendinti sau iškeltus tikslus, noriu tobulėti bei realizuoti save įvairiose veiklose“,– sako S. Dragūnas.

Specialistas yra baigęs Klaipėdos universitetą, architektūros krypties studijas, kraštotvarką. Geba rengti teritorinio planavimo projektus, atlikti aplinkos vertinimo, strateginio planavimo darbus, miestų želdynų ir parkų projektus, aplinkotyros ir aplinkotvarkos projektus.

S. Dragūnas yra baigęs ir Meno mokyklą. Domisi senąja miestų kartografija, Lietuvos dvarais, istoriniais parkais ir naujausiomis technologijomis.

Pasidalinkite
Scroll to Top