Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Artėja 514-asis Tauragės gimtadienis! Susipažinkite su šventinio savaitgalio programa

Birželio pradžioje minėsime 514-ąjį Tauragės gimtadienį. Atsižvelgiant į karantino suvaržymus masiniai renginiai nevyks, tačiau šventinio savaitgalio programa – suplanuota.

Tauragės miesto šventė vyks birželio 4-6 dienomis. Trijų dienų šventinėje programoje numatytos įvairios parodos, diskusijos, sporto renginiai, koncertai, šokančių fontanų, ugnies šou, „Stacline“ (balansuotojų ant juostos) pasirodymai, taip pat daug dėmesio skirta vaikų užimtumui, mažieji bus kviečiami stebėti lėlių teatro spektaklį, piešti ant grindinio, dalyvauti teatralizuotose Mimų edukacijose ir kita.

„Kasdienybės fone daugelis mūsų, ieškodami įkvėpimų, naujų arba šiek tiek užmirštų potyrių ir peno vaizduotei, nedrąsiai atveria duris išsiilgtai kultūrai, miestui bei žmonėms. Kiekvienas palengva iš naujo prisijaukina gyvo, laisvalaikio džiugesį“, – apie artėjančią miesto šventę kalba Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė.

Pasak D. Naujokienės, miesto šventės proga sudarytas specialus žemėlapis, kuriame žymimos pramogų vietos. Tai Pilies aikštė, J. V. Kalvano parkas, Kultūros rūmai, TAJA, Atgimimo aikštė, Kartų parkas, Liberty Beach.

Atrask Tauragę dar kartą

Keliaudami organizatorių sudarytais maršrutais tauragiškiai susidurs ne tik su tradicinėmis miesto šventės pramogomis, bet ir naujovėmis. Pavyzdžiui, Bažnyčių gatvėje bus galima pamatyti įstaigų, organizacijų, bendruomenių, šeimų ar pavienių gyventojų sukurtus, pagamintus Tauro ragus – mūsų krašto istorinį simbolį. Tauragiškių taip pat lauks išskirtiniai renginiai, Kartų parke vyks šokančių fontanų, o Kultūros rūmų kiemelyje – ugnies šou. Miesto šventės metu vyks menų festivalio „Kvadratu“ pristatymas ir pokalbis su fotomenininku M. Kavaliausku, VšĮ „Aktyvi Tauragė“ pristatys savo veiklą, vyks sporto centro ugdymo grupių parodomosios treniruotės.

Pirmą kartą organizuojama labdaros iniciatyva „Akimirka su augintiniu“. Taip pat suplanuota iškilminga Garbės piliečių regalijų įteikimo ceremonija. Tauragiškiai kviečiami stebėti Kultūros centro meno kolektyvų pasirodymus „Vasariški sveikinimai Tauragei“, Moterų šokių grupės „Vėtrubė“, jaunimo džiazo orkestro solistės, vokalinės grupės „Diena“ koncertą Tauragei, Liaudies teatro spektaklį „Mirta Čičinbiraitė“, Šeiko šokio teatro spektaklį-istorinę ekskursiją „Šachas Prūsijai. Luizė Mėmelyje“ ir kt. Dalis renginių bus tiesiogiai transliuojami Tauragės rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje ir TVK.  

Organizatoriai gimtadienio metu stengsis ne tik sukurti ypatingą šventę žiūrovams, bet ir sieks užtikrinti maksimalų lankytojų saugumą. Renginių metu bus laikomasi visų tuo metu galiosiančių Pasaulinės sveikatos organizacijos ir valstybės institucijų rekomendacijų.

Šventinio savaitgalio programa

Pasidalinkite
Scroll to Top