Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Artėja Europos judumo savaitė

Europos judumo savaitė – didžiausia pasaulinė gyventojų judėjimą skatinanti miestų kampanija. Jai skirti renginiai prasidės rugsėjo 16-ąją ir baigsis 22-ąją, kuri tradiciškai skelbiama Diena be automobilio. Pagrindinis Europos judumo savaitės šūkis šiais metais – „Judumas – be jokios taršos!“.

Kampanija skirta atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti Europos miestus ir savivaldybes diegti ir populiarinti aplinkai draugiškas transporto priemones, o gyventojus – automobilį keisti dviračiu, ėjimu pėsčiomis, viešuoju transportu ar kitokiu „žalesniu“ susisiekimo būdu.

Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės koordinatorė Lietuvoje, kaip ir kasmet, taip ir šiais metais rinks pačius judriausius. Ministerijos prizais bus apdovanota judriausia savivaldybė, valstybės institucija, mokymo įstaiga, ikimokyklinio ugdymo įstaiga, įmonė ir judriausi gyventojai – dviratininkas ir pėstysis. 

Kviečiame visas Tauragės rajono įstaigas, gyventojus palaikyti šią idėją ir dalyvauti Europos judumo savaitės renginiuose.

Jei turite idėjų dėl Europos judumo savaitės renginių Tauragėje, jas galite pateikti iki rugsėjo 14 d. elektroniniu paštu [email protected]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top