Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Atkreipkime dėmesį į emocinės sveikatos svarbą: ne rytoj, o šiandien

10Nevyriausybinė organizacija „Jaunimo linija“ ir Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia prisijungti prie „Jaunimo linijos“ akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“, kuri skirta paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, vykstančią spalio 10-ąją.

Sudėtingą emocinės sveikatos padėtį Lietuvoje atspindi sukrečianti statistika – Europoje vis dar pirmaujame pagal savižudybių skaičių. Praėjusiais metais Lietuvoje nusižudė net 130 jaunų žmonių. Apie savo sunkumus kalbėti nenori beveik 70 proc. jaunų žmonių.

Primename, kad Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras teikia nemokamas psichologų konsultacijas, organizuoja įvairius psichikos sveikatos stiprinimo užsiėmimus (šiuo metu vyksta psichologės-miško gidės organizuojamos miško maudynės; psichoterapiniai užsiėmimai – meno terapija; gausybė įvairaus pobūdžio fizinio aktyvumo skatinimo veiklų – nuo kineziterapinių, įvairaus intensyvumo mankštų – ir su savo kūno svoriu, ir su atitinkamu inventoriumi, iki linijinių šokių).

Kartu galime mažinti savižudžių skaičių ir praskaidrinti kasdienybę sunkumus patiriantiems žmonėms. Kiekvienas pradėkime keistis nuo savęs. Atkreipkime dėmesį į emocinės sveikatos svarbą. Ne rytoj, o šiandien.

Pasidalinkite
Scroll to Top