Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Atvirlaiškių rinkinys „Tauragės miestas atvirukuose“ jau muziejuje

Tauragės krašto muziejaus kartu su fotografų klubu „Fotojūra“ išleistas atvirlaiškių rinkinys „Tauragės miestas atvirukuose“ jau pasiekė muziejų ir visi norintys gali jį įsigyti.

Miestas – gyvas organizmas, su nuolat besikeičiančiomis kultūros, architektūros erdvėmis. Fiksuoti miesto kaitą yra daug būdų, o miesto vaizdų atvirukai yra vienas iš jų. Pats atvirukas atsirado kaip atviras laiškas siekiant supaprastinti ir atpiginti pašto paslaugas. O laikui bėgant jis tapo vertinga, vizualine medžiaga krašto kultūros istorijos tyrinėtojams. Atvirukai su įvairių vietovių vaizdais išpopuliarėję I pasaulinio karo metais, dabar liudija apie gausybę neišlikusių senųjų miesto pastatų, vietų ir erdvių.

Atvirlaiškių rinkinys „Tauragės miestas atvirukuose“

Šiandien užfiksuoti Tauragės miesto vaizdai taps ne tik iliustratyviu šaltiniu ateityje, bet kartu ir atminimo, reprezentacine dovana ar suvenyru švenčiant „Tauragės – Lietuvos kultūros sostinės“ metus. Taip pat, atvirukai tampa populiaria turistinio komunikavimo priemone, siunčiant juos draugams iš aplankyto miesto. Muziejus siekia atliepti šiuos lankytojų rekreacinius poreikius ir vykdyti aktyvią turizmo informacijos sklaidą įvairiomis priemonėmis ir kanalais, formuojant teigiamą miesto įvaizdį. Šis naujai leistų atvirukų rinkinys gali tapti patrauklia reprezentacine dovana užsienio svečiams, oficialioms delegacijoms, pristatant Tauragės miestą ir kraštą ir, žinoma, puikia dovana draugams.

Rinkinį išleido Tauragės krašto muziejus kartu su fotografų klubu „Fotojūra“. Jį sudaro 20 atvirlaiškių su fotografo Juozo Petkevičiaus užfiksuotais miesto vaizdais. Leidybą finansavo Tauragės rajono savivaldybė. Visą rinkinį arba jums patikusį rinkinio atviruką galite įsigyti lankytojų aptarnavimo centre.

Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ informacija

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top