Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Baigtas įgyvendinti projektas „Namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymas Tauragės savivaldybėje“

Asbestinio šiferio lakštaiTauragės savivaldybės administracija baigė įgyvendinti projektą „Namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymas Tauragės savivaldybėje“.

Projekto metu buvo vykdomas namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų surinkimas, transportavimas ir utilizavimas Tauragės regioniniame atliekų tvarkymo sąvartyne. Po viešųjų pirkimų procedūrų buvo pasirašyta paslaugų teikimo sutartis su UAB „Ekonovus“, kuri nuo 2022 m. rugpjūčio mėn. iš viso išvežė 220,900 t asbesto atliekų iš Tauragės rajono savivaldybės gyventojų.

Projektui buvo skirta 40 838,7 Eur valstybės biudžeto dotacija. Likusi suma buvo finansuojama iš Tauragės rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Finansavimas projektui buvo skirtas Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros direktoriaus 2022 m. balandžio 1 d. įsakymu Nr. T1-152 „Dėl finansavimo skyrimo projektams, pateiktiems pagal atliekų prevencijos ir tvarkymo programos finansavimo priemonę „Subsidijos ir dotacijos namų ūkiuose susidariusioms asbesto atliekoms tvarkyti“.

Pasidalinkite
Scroll to Top