Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Balandžio mėnesį Tauragėje pradedamas didžiųjų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu

atliekos (4)Balandžio 8, 15 ir gegužės 6, 13 bei 27 dienomis UAB „Econovus“ Tauragės rajone vykdys didžiųjų, buityje susidarančių pavojingų, elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimą apvažiavimo būdu.

Bus surenkami seni baldai, čiužiniai, kilimai, langų rėmai, durys, dviračiai, vežimėliai, baterijos, akumuliatoriai, buitinės chemijos produktai, dažai, skiedikliai, cheminėmis medžiagomis užterštos pakuotės, tepalai ir kiti naftos produktai, elektroninės įrangos atliekos ir pan.

Gyventojai, norintys pasinaudoti šia nemokama paslauga, atliekas turi pristatyti į lentelėje nurodytą vietą nurodytu laiku (primename, kad iš anksto sunešti atliekas draudžiama). Lentelę rasite ČIA.

Atkreipiame dėmesį, kad buityje susidariusios pavojingos atliekos turi būti tinkamai supakuotos – atskirtos pagal rūšis, pageidautina originalioje pakuotėje arba sandariose talpose, kad neišsilietų, neišbirtų ir nesusimaišytų tarpusavyje. Pavojingos atliekos būtinai turi būti identifikuotos. Perduodamos atliekos neturi kenkti gamtai ir žmogaus sveikatai.

Vėliau didžiųjų, buityje susidarančių pavojingų, elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimas apvažiavimo būdu bus vykdomas rudenį (rugsėjo 2, 9, 16, 30 ir spalio 7, 28 dienomis).

Kilus klausimams dėl atliekų surinkimo apvažiavimo būdu prašome skambinti į UAB „Econovus“, tel. (8 640) 80081.

Grafikas

Pasidalinkite
Scroll to Top