Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Batakių seniūnijos gyventoja Danutė Liekienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 44 motinas ir globėjas. Tarp apdovanotųjų – 6 vaikus pagimdžiusi, išauginusi ir gerai juos išauklėjusi Tauragės rajono gyventoja Danutė Liekienė. Garbingas apdovanojimas jai įteiktas šiandien.

Apdovanojimas skiriamas už nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei. Pasak Prezidento, apdovanodama ypatingai nusipelniusias mamas, valstybė išreiškia pagarbą ir dėkingumą visoms motinoms ir globėjoms.

Dėl epidemiologinės situacijos šiemet iškilmingą mamų apdovanojimo ceremoniją Prezidentūros rūmuose pakeitė asmeniniai apdovanotųjų sveikinimai. Mamoms ir globėjoms apdovanojimai išvežioti į namus, juos asmeniškai įteikė Prezidento patarėjai.
Šia ypatinga proga tauragiškę Danutę Liekienę taip pat pasveikino Tauragės rajono savivaldybės vicemerė Virginija Eičienė, mero patarėja Aušra Kulikauskienė ir Seimo narės Aušrinės Noreikienės padėjėja Sandra Valinčienė.

Vicemerė džiaugėsi tauragiškei skirtu apdovanojimu ir negailėjo gražių žodžių: „Ypatingai džiugu, kad Tauragės rajone turime tokių gražių, vieningų ir įkvepiančių šeimų. Džiaugiuosi, kad savo pavyzdžiu užauginote dorus, atsakingus ir stiprius vaikus“, – sakė Virginija Eičienė bei pažadėjo, kad šeimą sveikins ir kitais metais – švenčiant 65-erius metus santuokoje.

D. Liekienė visuomet puikiai gebėjo derinti darbą, vaikų auginimą ir visuomeninę veiklą. Vaikus ji skatino siekti kuo geresnio išsilavinimo, taigi jie užaugo dori, darbštūs ir kultūringi žmonės, gerbiantys tėvus ir kitus visuomenės narius. Vienas iš moters sūnų yra Tauragės rajone gerai žinomas ūkininkas. Šeimos sukurtas ekologinis pieno ūkis ne kartą pelnė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir Tauragės rajono savivaldybės apdovanojimus ir padėkas.

Danutė kartu su savo vyru Vladislovu gyvena Batakiuose. Šio krašto žmonės D. Liekienę apibūdina kaip puikią motiną ir darbštų, pilietišką, tvarkingą, kūrybišką žmogų, aktyviai dalyvaujantį bendruomenės gyvenime. D. Liekienė gali džiaugtis ne tik draugiškais kraštiečiais, puikiai išauklėtais vaikais, bet ir 14 vaikaičių bei 9 provaikaičių komanda!

[ngg src=”galleries” ids=”40″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top