Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Būkite atsargūs prie vandens telkinių – kviečiame į renginį „Saugi vasara“

Siekiant informuoti gyventojus, kaip elgtis ekstremaliųjų situacijų metu, kuo reikėtų pasirūpinti ir kas padeda užtikrinti saugumą, vyksta akcija „Žinojimas saugo“. Kad vasarą prie vandens praleistumėte saugiai, birželio 8 d. 12 val. kviečiame į Tauragės miesto maudyklą (Kranto g. Tauragė), kur vyks renginys „Saugi vasara“.

Netrukus prasidėsiančiam maudymosi sezonui ruošiasi ugniagesiai gelbėtojai, kurie susitinka su vaikais ir primena jiems saugaus elgesio prie vandens taisykles, rengia praktines pamokėles prie vandens telkinių. Birželio 8-ąją vyksiančiame renginyje  susipažinsite su viešosios tvarkos ir saugaus elgesio prie vandens telkinių taisyklėmis, sužinosite apie skęstančiųjų gelbėjimo būdus ir išmoksite suteikti pirmąją pagalbą,

Kad neįvyktų skaudžių nelaimių, ugniagesiai gelbėtojai įspėja: būkite atsargūs prie vandens telkinių, nes dažniausiai skęstama tada, kai neįvertinami pavojai. Todėl jie pataria nesimaudyti ir nenardyti nežinomose, nuošaliose vietose, pavalgius ar apsvaigus nuo alkoholio, nenardyti nežinant koks telkinio dugnas, neplaukti per toli nuo kranto, ypač už plūdurų, nes pervertinus savo jėgas gali būti nebeįmanoma parplaukti į krantą. Taip pat jie pataria neplaukioti ant pripučiamų čiužinių, padangų kamerų, savadarbių plaustų ar kitų priemonių.

Labai svarbu pasirūpinti ir savo vaikais, prižiūrėti, kad jie nebristų į vandenį vieni, be suaugusiųjų priežiūros.

Pasidalinkite
Scroll to Top