Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Civilinės metrikacijos paslaugų teikimas karantino laikotarpiu

Karantino laikotarpiu informacija ir konsultacijos gyventojams teikiami nuotoliniu būdu el. paštu ([email protected], [email protected]) arba telefonais ((8 446) 62 834, (8 676) 15 901). Paslaugos vietoje teikiamos tik iš anksto užsiregistravus nurodytais telefonais.

Civilinės metrikacijos paslaugas galite užsakyti per el. sistemą MEPIS https://mepis.registrucentras.lt/web/mepis. Raštus galite teikti el. paštu [email protected] arba siųsti paštu, adresu Respublikos g. 2, Tauragė

Raginame visuomenę susilaikyti nuo prašymų, kurie gali būti pateikti pasibaigus karantinui.

Užsakyti dokumentai bus nuskenuoti ir siunčiami Jūsų nurodytu el. pašto adresu arba pasirašyti el. parašu ir išsiųsti el. būdu, arba dokumentų originalai bus siunčiami Jūsų nurodytu gyvenamosios vietos adresu Lietuvoje (registruoto pašto ar kurjerio paslaugą užsako ir apmoka pareiškėjas).

Santuokos bus registruojamos dalyvaujant ne daugiau 5 asmenims, neįskaitant civilinės metrikacijos įstaigos darbuotojų. Asmenys, norintys pasveikinti jaunuosius, į Bendrojo ir civilinės metrikacijos skyriaus patalpas nebus įleidžiami.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl mirties, santuokos nutraukimo (kai santuoka nutraukta Lietuvos teismo sprendimu), bažnytinės santuokos įtraukimo į apskaitą asmenims apskritai nereikia kreiptis į civilinės metrikacijos įstaigą – šie veiksmai atliekami civilinės metrikacijos įstaigos iniciatyva, gavus šiuos civilinės būklės aktus patvirtinančius dokumentus iš atitinkamų įstaigų.

Pasidalinkite
Scroll to Top