Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Sodų gatvės kapitalinio remonto darbai sparčiai artėja pabaigos link

Pokyčių gyvenamojoje aplinkoje netrukus sulauks Tauragės seniūnijos Dacijonų kaimo gyventojai  – Sodų gatvėje vykstantys kapitalinio remonto darbai sparčiai artėja pabaigos link. Gatvėje jau paklotas asfaltas, rangovams liko pabaigti inžinerinius komunikacinius darbus ir atlikti kelio ženklinimą.

Iš viso Sodų g. išasfaltuota 0,475 km kelio atkarpa. Gatvėje taip pat įrengtas apšvietimas, paviršinio vandens surinkimo sistema. Darbus atlieka UAB „Tauragės agrotechnika“, juos planuojama pabaigti iki š. m. spalio 30 dienos.

Dacijonuose taip pat vykdomas Kaimynų gatvės kapitalinis remontas. Planuojama, kad asfaltavimo darbai šioje gatvėje prasidės jau kitą savaitę.

Šiuo metu kapitalinio remonto darbai vyksta ir kitose kaimiškosiose seniūnijose. Pavyzdžiui, atnaujinta gatvės danga netrukus galės džiaugtis Mažonų seniūnijos Šakviečio kaimo gyventojai. Planuojama, kad artimiausiu metu bus asfaltuojama Bendruomenių gatvė.

Neseniai kapitalinio remonto darbai pradėti ir Žygaičių miestelyje, Bažnyčios ir Parko gatvėse bei Pilsūdų kaime, Miško gatvėje (Skaudvilės seniūnijoje).

[ngg src=”galleries” ids=”85″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top