Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Darbą pradeda Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė (pakaitinė vyriausioji specialistė) – Giedrė Kaveckienė

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Giedrė KaveckienėŠiandien darbą Tauragės rajono savivaldybės Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės (pakaitinės vyriausiosios specialistės) pareigose pradėjo eiti Giedrė Kaveckienė.

Darbą pradedanti specialistė koordinuos ir įgyvendins lygių galimybių, moterų ir vyrų lygybės bei smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir pagalbos nukentėjusiesiems politikos formavimą, atstovaujant Tauragės rajono savivaldybę. Rinks, kaups ir analizuos informaciją, susijusią su vaiku ir jo aplinka, jos pagrindu priims sprendimą dėl prevencinių, tęstinių priemonių taikymo. Nustatys koordinuotai teikiamų paslaugų poreikį ir inicijuos jų teikimą. Priims ir nagrinės prašymus, skundus ir pranešimus, susijusius su šiomis paslaugomis. Bendradarbiaus ir pagal poreikį organizuos pasitarimus su asmenimis, atsakingais už vaiko gerovės užtikrinimą.

G. Kaveckienė pastaruoju metu dirbo AB SEB Bankas, kur konsultavo klientus kreditavimo ir investavimo srityse. Yra baigusi teisės krypties magistro studijas UAB „Kazimiero Simonavičiaus universitetas”, vadybos krypties magistro studijas Kauno technologijos universitete bei šiuo metu studijuoja magistrantūroje Vytauto Didžiojo universitete.

Sveikiname prisijungus ir linkime sėkmės!

Pasidalinkite
Scroll to Top