Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Darbą Tauragės rajono savivaldybėje pradeda patarėja (parengties pareigūnė)

Gruodžio 13 dieną, Tauragės rajono savivaldybės administracijos patarėjos (parengties pareigūnės) pareigas pradėjo eiti Vita Marozienė.

Tauragės rajono savivaldybės patarėja (parengties pareigūnė) Vita Marozienė

Iki 2023 m. spalio mėn. V. Marozienė ėjo pakaitinės vyriausiosios specialistės pareigas Tauragės rajono savivaldybės administracijos Teisės skyriuje, kur prižiūrėjo ir kontroliavo, kaip laikomasi teisės aktų, tyrė administracinius nusižengimus, nagrinėjo asmenų prašymus ir skundus bei atliko kitas funkcijas. Dar anksčiau dirbo Tauragės apylinkės teismo raštinėje. Yra baigusi viešojo administravimo magistro studijas.

Naujoji darbuotoja koordinuos savivaldybės, jos institucijų ir įstaigų pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms, konsultuos krizių valdymo ir civilinės saugos srities klausimais. Specialistė rinks, sistemins ir vertins informaciją, susijusią su krizių valdymo ir civilinės saugos sistemos uždavinių įgyvendinimu, organizuos susitikimus aptarti klausimams, susijusiems su krizių valdymo ir civilinės saugos sistemos uždavinių įgyvendinimu, rengs ir teiks pasiūlymus dėl pasirengimo krizėms ir ekstremaliosioms situacijoms ir jų prevencijos.

Pasidalinkite
Scroll to Top