Primename, kad Tauragės rajono savivaldybė skiria darbo užmokesčio kompensacijas darbdaviams, vasaros metu įdarbinusiems moksleivius.
- Įdarbinus moksleivius/studentus (14–23 metų), galima susigrąžinti dalį darbo užmokesčio išlaidų.
- Kompensuojama iki 50 proc. minimaliosios mėnesinės algos dydžio.
- Programa skirta skatinti jaunimo užimtumą ir darbo patirties įgijimą.
Svarbu!
Prašymus dėl kompensacijos skyrimo kartu su reikalingais dokumentais reikia pateikti rugsėjo 1–15 d. el. paštu [email protected]
Daugiau informacijos:
DOKUMENTAS
Aušra Stankienė
Tel. +370 671 42371

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]




