Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Dariaus ir Girėno gatvėje įrengtas apšvietimas

Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje (nuo sankryžos su Bernotiškės g. iki miesto ribos), įrengtas apšvietimas. Naujieji apšvietimo stulpai apšviečia ne tik minėtą gatvę, bet ir pėsčiųjų ir dviračių taką LED šviestuvai įrengti 2 kilometrų ilgio atkarpoje. Šiuos darbus atliko AB „Klaipėdos energetika“.

Dariaus ir Girėno gatve kasdien pravažiuoja apie 15000 automobilių, o šalia esantis pėsčiųjų ir dviračių takas yra mėgstama tauragiškių pasivaikščiojimų vieta. Įgyvendintas projektas užtikrins ne tik šviesesnius ir jaukesnius vakarus šiame rajone, bet ir saugesnę gyvenamąją aplinką. 

Gatvių apšvietimui Savivaldybė skiria daug dėmesio – šiais metais apšviestos mokyklų, sodų, gyvenamųjų namų teritorijos, prieš metus įgyvendintas vienas didžiausių apšvietimo projektų šalyje – įrengta 3500 modernių LED šviestuvų, užtikrinusių miestui ne tik mažesnes išlaidas, bet ir ilgesnį švietimo laiką.

Planuojama, kad naujaisiais 2021-aisiais metais apšvietimas taip pat bus įrengtas prie įvažiavimo į miestą nuo Šilalės pusės. 

Dariaus ir Girėno gatvė

Pasidalinkite
Scroll to Top