Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Dėl išankstinės registracijos pateikti prašymus kompensacijoms gauti

Padidėjus asmenų, besikreipiančių dėl būsto šildymo išlaidų, geriamo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijų, srautui bei siekiant patogesnio gyventojų aptarnavimo, Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad nuo 2020 m. rugsėjo 17 d. pradedama išankstinė Tauragės miesto gyventojų registracija prašymams pateikti.

Išankstinė registracija vykdoma darbo dienomis Socialinės paramos skyriuje (Respublikos g. 2, Tauragėje) 116 kab. arba tel. (8446) 62838, (8 446) 62839, (8446) 61388.

Primename, kad prašymus dėl būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens išlaidų kompensacijų taip pat galima teikti ir elektroniniu būdu www.spis.lt

Tauragės rajono savivaldybės kaimiškųjų seniūnijų gyventojai dėl kompensacijų skyrimo nuo 2020 m. spalio 5 d. gali kreiptis į seniūniją pagal savo deklaruotą gyvenamąją vietą.

Daugiau informacijos:

https://taurage.lt/savivaldybe/struktura-ir-kontaktai/veiklos-sritys/socialine-parama/
https://www.spis.lt/Skaiciuokles
https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/seima-ir-vaikai/socialine-parama-seimoms-ir-vaikams/pinigine-socialine-parama-nepasiturintiems-gyventojams-socialine-pasalpa-busto-sildymo-geriamojo-ir-karsto-vandens-islaidu-kompensacijos

Pasidalinkite
Scroll to Top