Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Didės Tauragės rajono savivaldybės trūkstamų viešojo sektoriaus specialistų kelionės į darbą ir atgal išlaidų kompensacija

automobilisAtnaujintas Tauragės rajono savivaldybės trūkstamų viešojo sektoriaus specialistų kelionės į darbą ir atgal išlaidų kompensavimo tvarkos aprašas, kuriame numatyta padidinti skiriamos kompensacijos dydį. Tarybos sprendimu, darbuotojams vykstantiems į darbą asmeniniu transportu, numatoma skirti du kartus didesnę kompensaciją nei buvo iki šiol.

Sprendimas padvigubinti kompensacijoms skiriamą sumą yra susijęs su esama situacija dėl kuro kainų padidėjimo. Kompensacijos iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto numatoma skirti apie 80 tūkst. Eur.

Šiuo metu kompensacijas gauna apie 181 viešojo sektoriaus darbuotojas, dirbantis Tauragės biudžetinėse įstaigose. Didžioji dalis jų yra mokytojai,  kultūros ir meno sričių darbuotojai.

Kompensaciją gali gauti darbuotojai, kurių nuolatinė deklaruota gyvenamoji vieta nuo darbo vietos yra daugiau kaip 10 km (į abi puses). Atstumas nuo nuolatinės deklaruotos gyvenamosios vietos iki darbo vietos nustatomas trumpiausiu prašyme nurodytu maršrutu, naudojantis „Google“ žemėlapiais.

Darbuotojas, norintis gauti kompensaciją, įstaigos vadovui turi pateikti prašymą bei pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą.

Daugiau informacijos bei prašymo formą rasite ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top